HomeRynek outdoor

Brubeck Konsumenckim Liderem Jakości 2014

Najcenniejsze wyróżnienia to te, w których decydującą rolę odgrywają nie parametry na papierze, ale odczucia i ocena samych użytkowników. Taki właśnie jest tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości – w tym roku już po raz drugi z rzędu przyznany marce Brubeck.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski projekt orgaznizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. W ramach projektu prowadzone zbierane są opinie konsumentów na temat usług i produktów dostępnych na polskim rynku. Szeroko zakrojone badania pozwalają nie tylko wyłonić liderów jakości, ale też zebrać szeroką wiedzę o tym, dlaczego użytkownicy wybierają daną markę, jakie budzi ona skojarzenia, czy jest warta polecenia. 

Tegoroczne badanie przeprowadzono na grupie 9499 respondentów. Wśród badanych znalazły się kobiety i mężczyźni w wieku od 15 do 64 lat z dużych i średnich miast. O merytoryczną stronę tegorocznej edycji zadbał Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Jak mówi dr Grzegorz Bryda, Pełnomocnik Rektora UJ ds. ewaluacji jakości systemu kształcenia, Adiunkt w Instytucie Socjologii UJ, Kierownik projektu Konsumencki Lider Jakości2014 – Projekt badawczy KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI stanowi przykład badań, w których postawiono na rzetelność, obiektywizm i profesjonalizm. Ten unikalny projekt łączy w sobie z jednej strony pragmatyzm rynkowy jaki niesie ze sobą Strefa Gospodarki, zaś z drugiej wiedzę metodologiczną oraz umiejętności i doświadczenie analityczne badacz z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, w kategorii bielizna termoaktywna, za Lidera Jakości została uznana marka Brubeck. Polska marka ze Zduńskiej Woli wyprzedziła tym samym dwóch znanych zagranicznych producentów odzieży termoaktywnej. Wypowiedzi respondentów wskazywały na kojarzenie jej przede wszystkim z wysoką jakością, skutecznym utrzymywaniem ciepła oraz wygodą. Wśród zalet podawanych jako uzasadnienie wyboru ankietowani podawali także, że ubrania po praniu nie tracą na wyglądzie oraz zachowują swoje właściwości, marka jest sprawdzona, a bielizna bardzo dobrze odprowadza wilgoć.

Brubeck to od lat lider wśród marek odzieży termoaktywnej w Polsce. Swoje produkty kieruje do osób poszukujących efektywnej ochrony i poczucia komfortu w każdych warunkach. Zajmuje się projektowaniem i produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Produkuje odzież, która zapewnienia prawidłową termoregulację organizmu, pozwalając podejmować nawet najbardziej ekstremalne wyzwania. Wśród kolekcji Brubecka znaleźć można odzież odpowiednią na każdą porę roku i sprawdzającą się przy uprawianiu różnych aktywności. Teraz produkty marki Brubeck oznaczone godłem Konsumencki Lider Jakości jeszcze łatwiej będzie można znaleźć na sklepowych półkach, mając przy tym pewność, że wybieramy to, co najlepsze.

 Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0