HomeRynek outdoor

Polish Outdoor Group zaprasza do POG Lounge na targach ISPO

Polish Outdoor Group (POG) – stowarzyszenie wspierające polską branżę outdoorową – zaprasza na swoje stoisko na targach ISPO MUNICH, które odbędą się w dniach od 5 do 8 lutego. 

POG Lounge będzie mieściło się naprzeciwko Polish Outdoor Village, w hali B5, stoisko 630. Przestrzeń otwarta jest dla wszystkich gości, można ją wykorzystać do biznesowych spotkań czy też odsapnięcia od targowego zgiełku.

Codziennie (poza niedzielą) w godz. 16.00-17.00 na stoisku POG planowana jest Happy Hour z pyszną kawą serwowaną przez polską firmę ART-CAFE oraz jedynymi w swoim rodzaju ciasteczkami z logo POG (handmade :)). 

Zapraszamy i do zobaczenia w Monachium!

Stowarzyszenie POG

***

Polish Outdoor Group (POG) to organizacja non-profit zrzeszająca polskie firmy i media działające w branży outdoorowej. Głównym zadaniem POG jest działanie na rzecz promocji aktywnego trybu życia oraz działanie na rzecz efektywności branży outdoor, poprawienie i wzmocnienie identyfikacji branży wśród jej konsumentów oraz zwiększanie grupy docelowej outdooru.

Niezwykle istotna jest także poprawa standardów działalności biznesowej, wspieranie działań proekologicznych oraz reprezentacja polskiego rynku na arenie międzynarodowej, m.in. poprzez obecność na największych targach sportowo-outdoorowych w Europie.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0