HomeNowości z rynku

Wezwania do wycofania partii karabinków, ekspresów oraz taśm nylonowych Black Diamond

Firma Black Diamond Ltd z dniem 04.02.2016 opublikowała dwa dobrowolne wezwania do wycofania partii karabinków, ekspresów oraz taśm nylonowych runner po uprzedniej inspekcji przez użytkownika. Firma, uspokaja że dotychczas żaden produkt w Europie nie okazał się wadliwy.

DOBROWOLNE WEZWANIE DO WYCOFANIA KARABINKÓW ORAZ EKSPRESÓW PO UPRZEDNIEJ INSPEKCJI PRZEZ UŻYTKWONIKA

Salt Lake City, Utah (4 lutego 2016 r.) – firma Black Diamond Equipment Ltd we współpracy z komisją U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC) dobrowolnie zdecydowała się do wystosowania wezwania do wycofania karabinków / ekspresów, po uprzednim sprawdzeniu ich stanu przez użytkownika, ze względu na wadę ramienia zamka karabinka, która może spowodować usterki lub niewłaściwe funkcjonowanie karabinka.

DOBROWOLNE WEZWANIE DO WYCOFANIA NYLONOWYCH TAŚM NYLON RUNNER PO UPRZEDNIEJ INSPEKCJI PRZEZ UŻYTKOWNIKA

Salt Lake City, Utah (4 lutego 2016 r.) – firma Black Diamond Equipment Ltd we współpracy z komisją U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC), dobrowolnie zdecydowała się do wystosowania wezwania do wycofania produktów po uprzednim sprawdzeniu ich stanu przez użytkownika. Wezwanie dotyczy taśm nylonowych Nylon Runner o szerokości 18mm i długości 60cm (numer modelu 380060) oraz taśm nylonowych Nylon Runner o szerokości 18mm i długości 120cm (numer modelu 380061) ze względu na występującą groźbę, że taśma nylonowa nie jest w stanie wytrzymać obciążeń i nie nadaje się do standardowego użytkowania.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0