HomeNowości z rynku

Plecak marki Gregory z nagrodą OutDoor Industry Award 2016

Gregory to wiodący producent plecaków na rynku amerykańskim oraz prężnie rozwijający się w Europie. Specjalnie na rynek europejski producent stworzył kolekcję ultra lekkich plecaków turystycznych. Flagowym produktem nowej linii jest model Gregory Paragon (odpowiednikiem w wersji damskiej jest Maven). Nowość została doceniona przez jury podczas europejskich targów OutDoor we Friedrichshafen i otrzymała nagrodę OutDoor Industry Award.

Gregory, plecak ParagonGregory, plecak Paragon

Czym charakteryzuje się plecak Paragon? Przede wszystkim lekkością, model o pojemności 58 L waży jedynie 1,62 kg. Wykonany jest z odpornego na przetarcia i wytrzymałego nylonu (210D CryptoRip Nylon i 100D High Tenacity Nylon). Ogromną zaletą nowego modelu firmy Gregory jest zastosowanie wygodnego systemu nośnego Aerolon Suspension. Producent zastosował również wygodny i szybki system dopasowania plecaka do pleców użytkownika (Quickadjust Hipbelts and Back Height), sylikonową powłokę na pasie biodrowym pozwalającą oszczędzić energię podczas dużego obciążenia (Gription Lumbar Pad) oraz wyprofilowane i wygodne pasy wkonane z pianki EVA (3D Shoulder Harnesses & Hipbelts). Użytkownicy plecaka Paragon podczas dłuższych wycieczek docenią z pewnością także wentylowanie pleców i ramion dzięki systemowi Matrix Ventilation.

Gregory, plecaki ParagonGregory, plecaki Paragon

W plecaku Paragon marka zastosowała podobnie jak we wszystkich poprzednich modelach tylko najlepsze materiały, takie jak zamki YKK, pianka EVA, czy Nylon.

Plecak będzie dostępny na rynku na wiosnę 2017. Producent zaproponował trzy warianty kolorystyczne i cztery rozmiary (38, 48, 58 i 68 L).

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0