HomeNowości z rynku

Softshellowe spodnie marki Rab na jesień i zimę

Kolekcja spodni w marce RAB na sezon jesienno-zimowy 2016 jest bardzo szeroka i każdy z pewnością znajdzie idealny model dla siebie. Marka oferuje spodnie wspinaczkowe, trekkingowe, techniczne ze wzmocnieniami oraz nylonowe nawet do codziennego użytku. Poniżej przedstawiamy trzy najciekawsze modele spodni sofsthell.

CALIBRE PANTS w wersji męskiej i damskiej

Odporne na wilgoć spodnie z laminatu membranowego typu softshell – Polartec® Power Shield® z ciepłą podszewką z fleecu, stworzone do wykorzystania w zimnych, górskich warunkach. Podczas aktywności fizycznych dobrze sprawdza się wentylacja w nogawkach. Spodnie mają również opcje doczepienia szelek w razie potrzeby.

screen-shot-2016-09-22-at-11-05-42

Profilowane nogawki bardzo dobrze dopasowują się do obuwia. Wzmocnienia na kolanach oraz od wewnętrznej strony nogawki, sprawiają że spodnie Rab są wytrzymałe i mogą posłużyć nam na lata nawet przy zwiększonej eksploatacji. Odpowiedni krój sprawia, że są one dopasowane, przy czym nadal bardzo komfortowe w noszeniu i nie ograniczają ruchów.

 

Kolejnym modelem spodni, który występuje zarówno w wersji damskiej oraz męskiej są spodnie RAB EXODUS.

screen-shot-2016-09-22-at-11-05-56

Spodnie z odpornego na ścieranie materiału softshell MATRIX™ przystosowane do zróżnicowanych górskich aktywności w zmiennych warunkach. Wzmocnienia z cordury na nogawkach, zapobiegają ścieraniu się materiału, dzięki czemu spodnie Rab są bardziej wytrzymałe na obtarcia. Dwukierunkowa wentylacja na udach pozwala kontrolować poziom wentylacji. Sprawdzą się idealnie jako spodnie narciarskie, gdyż posiadają wewnętrzne gai tery przeciwśnieżne.

Spodnie RAB TORQUE 

Występujące jedynie w wersji męskiej lekkie, dopasowane spodnie wspinaczkowo-górskie ze streczowego materiału softshell Matrix® ze wzmocnieniami w newralgicznych miejscach.

screen-shot-2016-09-22-at-11-06-08

Idealnie nadają się do aktywności w lecie. Ze względu na stosunkowo cienki materiał nie posiadają wentylacji. Spodnie marki Rab posiadają dodatkowo możliwość rozpięcia nogawki do połowy łydki dla większej swobody ruchów.

Wszystkie z wyżej wymienionych modeli już od jesieni w sklepach.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0