HomeRynek outdoor

Islandzka marka ICEWEAR wkroczyła do Polski

ICEWEAR – jeden z najbardziej cenionych islandzkich producentów, oferujących zaawansowaną technicznie odzież outdoorową oraz odzież z wełny islandzkiej, wszedł na polski rynek. Wyłącznym dystrybutorem marki ICEWEAR jest firma Blue Iceberg.

Produkty ICEWEAR to połączenie zaawansowanych technicznie tkanin, tradycyjnych skandynawskich wzorów, znakomitego rzemiosła, a także niepowtarzalnej wełny islandzkiej. Marka ICEWEAR powstała w 1972 roku i od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów odzieży outdoorowej w Islandii. ICEWEAR zapewnia wszystko co niezbędne – od technicznych kurtek, spodni i akcesoriów chroniących przed ekstremalnymi warunkami, po wygodne i stylowe wełniane swetry, które z powodzeniem sprawdzają się zarówno w podróży, jak i na co dzień.

©NannaDis

katalog-icewear_blueiceberg-9

ICEWEAR o wełnie wie absolutnie wszystko. To perfekcyjne włókno – oddychające, lekkie, odporne na wodę i oczywiście naturalne – w rękach designerów ICEWEAR przeradza się w coś unikalnego
i gustownego. „Lopi”, islandzka wełna zawdzięcza swoje właściwości warunkom pogodowym, panującym na wyspie. Nagłe zmiany pogody, porywiste wiatry i wzmożone opady deszczu sprawiły, że owce wytwarzają włosie, które doskonale sprawdza się w najtrudniejszych sytuacjach.

viktor_softshell_icewear_blueiceberg-pl_349-pln

lucas_polar_icewear_blueiceberg-pl_299-pln

Grupa designerów firmy ICEWEAR połączyła unikatowy materiał, jakim jest wełna, z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, tworząc praktyczną i stylową odzież outdoorową z islandzkim charakterem. Produkty marki ICEWEAR dostępne są w sklepie internetowym www.blueiceberg.pl.

Informacja prasowa firmy Blue Iceberg

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0