HomeNowości z rynku

Namiot hamakowy RC – nowość Rock Castle Outdoor

„Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowych, ciekawych rozwiązań, skierowanych do miłośników outdooru i aktywnego wypoczynku. Pierwszym z nich był lekki namiot modułowy RC oraz RC Plus z dopinaną moskitierą. Kolejnym projektem jest namiot hamakowy RC – idealne schronienie dla miłośników wędrówek i noclegów w hamaku” – mówią przedstawiciele marki Rock Castle Outdoor.

Namiot hamakowy RC marki Rock Castle Outdoor (fot. Rock Castle Outdoor)

Namiot hamakowy RC marki Rock Castle Outdoor został skonstruowany z myślą o ludziach ceniących sobie wypady outdoorowe z noclegiem w hamaku. Zazwyczaj ochronę przed deszczem zapewniał im do tej pory tarp/płachta biwakowa, co jest rozwiązaniem lekkim i poręcznym, ale pozostawia kilka niedogodności.

Natomiast namiot hamakowy pozwala na kontrolę otoczenia przy równoczesnym odizolowaniu się od niego, chroni przed deszczem, owadami i zwierzętami oraz osłania sprzęt/plecak, który można położyć na wodoodpornej podłodze.

Szerokość tarpa/płachty górnej nie jest tak duża jak standardowych tarpów, ale w połączeniu z odpowiednim materiałem moskitiery zapewnia ochronę nawet przed zacinającym deszczem. W sytuacjach wyjątkowych namiot ten może stanowić schronienie dla dwóch osób – jedna osoba w hamaku, druga śpiąca pod nią, na podłodze.

„Nasz namiot hamakowy pozwala na kontrolę otoczenia przy równoczesnym odizolowaniu się od niego, chroni przed deszczem, owadami i zwierzętami oraz osłania sprzęt/plecak, który można położyć na wodoodpornej podłodze” (fot. Rock Castle Outdoor)

Linki hamaka są wyprowadzane na zewnątrz przez szpary boczne, zabezpieczane taśmami velcro. Namiot posiada dwa wejścia, zamykane zamkami błyskawicznymi o wysokości 140 cm – każdy z dwoma obrotowymi suwakami.

Wodoodporne materiały użyte do produkcji namiotu hamakowego RC to sprawdzone tkaniny wysokiej jakości – używa ich jeden z czołowych polskich producentów namiotów.

Waga namiotu hamakowego RC wynosi 1190 g. Produkowany jest w dwóch rozmiarach, o długości płachty dachowej/tarpa 250 cm oraz 300 cm.

Namiot hamakowy RC jest już w sprzedaży, cena – 465 zł (fot. Rock Castle Outdoor)

Strona internetowa: rockcastleoutdoor.com

Facebook: profil Rock Castle Outdoor

Informacja prasowa marki Rock Castle Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0