HomeRynek outdoorKonferencje

European Outdoor Summit 2019 w szwajcarskim Interlaken, 26-27 września

Tegoroczny European Outdoor Summit odbędzie się w szwajcarskim Interlaken w dniach 26-27 września. Główny organizator tej ważnej, branżowej konferencji European Outdoor Summit ogłosił właśnie motyw przewodni oraz miejsce spotkania.

European Outdoor Summit to dwudniowa konferencja gromadząca ponad 300 specjalistów z branży outdoor. Wśród odwiedzających znajdziemy wielu CEO, dyrektorów, głównych menadżerów oraz liderów opinii. To świetne miejsce nie tylko do zdobywania wiedzy, ale również nawiązywania kontaktów. Organizatorzy konferencji dokładają wielu starań, aby lista kluczowych prelegentów była atrakcyjna, oraz co najważniejsze istotna pod względem merytorycznym. Tegoroczna konferencja będzie odbywała się pod hasłem – „The Outdoor Industry – Redefining Boundaries” (Branża outdoor – nowa definicja granic).

Głównymi punktami dyskusji będą m.in. zagadnienia związane z wyzwaniami jakie stoją przed menadżerami i właścicielami firm. Co takiego biznesowi liderzy powinni robić aby tworzyć firmę przyszłości? Nie da się bowiem ukryć, że zarówno reguły działań przedsiębiorstw, jak i ograniczenia sztywnych modeli biznesowych powinny zostać przemyślane na nowo. Zdolności liderów oraz zarządzanych przez nich zespołów do przekształcenia struktur organizacji w taki sposób, aby mogły one wspierać innowacje oraz adaptować się do dynamicznych zmian, będą ważnym czynnikiem, od którego w przyszłości zależeć może sukces firmy.

European Outdoor Summit 2019 odbędzie się w szwajcarskim Interlaken

Kluczowe wykłady oraz towarzyszące im prezentacje rzucą również światło na rolę strategii outsourcingowych. Zmiany doprowadzą w efekcie do tego, że siła robocza firm będzie kombinacją zewnętrznych oraz wewnętrznych specjalistów. Połączenie tego zjawiska z wdrażaniem kooperacji oraz zacieśniania relacji z innymi gałęziami przemysłu, konkurentami i społecznościami, dostarczy nowe doświadczenia, korzyści (ekonomia skali), kreatywności oraz różnorodności. To niezwykle złożony biznesowy świat. Tym bardziej czas poświęcony na zdobywanie wiedzy, przemyślenia oraz networking w tych tematach będzie świetną inwestycją dla uczestników konferencji EOS 2019.

Sala główna Congress Centre, Kursaal Interlaken. Siedziba European Outdoor Summit 2019

European Outdoor Summit 2019 odbędzie się w Congress Centre, Kursaal Interlaken. Interlaken zlokalizowane jest w sercu Szwajcarii, jest również łatwo dostępne, za pomocą transportu publicznego, z lotnisk w Bernie, Bazylei, Zurichu i Genewie. Centrum Kongresowe w Interlaken leży pomiędzy dwoma jeziorami i otoczone jest unikalnymi masywami górskimi. Łatwo do niego trafić z dwóch pobliskich stacji kolejowych.

Szczegóły tegorocznej konferencji oraz informacje o rezerwacjach pojawią się niedługo. Więcej informacji znajdziecie na stronie – www.europeanoutdoorsummit.com.

Źródło: European Outdoor Summit

O poprzednich konferencjach możecie przeczytać w relacjach:

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0