HomeRynek outdoorImprezy outdoor

ISPO Award 2020 – otwarto rejestrację produktów

ISPO Award to najważniejsze wyróżnienie przyznawane innowacyjnym produktom branży sportowej i outdoorowej. Podczas kolejnej edycji targów zimowych ISPO Munich poznamy nagrodzone produkty, a już teraz producenci mogą zgłaszać swoich kandytatów.

fot. ISPO

Aplikacje można nadsyłać do 6 grudnia 2019 r. Spośród zgłoszonych produktów jury składające się z ekspertów wybierze te najciekawsze i najbardziej innowacyjne. Nagroda jest ważnym wyróżnieniem na tle branży, a także narzędziem marketingowym – ISPO Award to doceniany przez klientów znak jakości.

Do 6 listopada br. obowiązuje zniżka. Wystawcy targów ISPO Munich oraz ISPO Beijing za zgłoszenie produktu do konkursu zapłacą dodatkowo 125 euro (325 euro dla firm nie posiadających stoiska na targach). Po tej dacie koszt zgłoszenia produktu to 200 euro (450 euro dla firm nie posiadających stoiska na targach).

Aplikować należy przez stronę ISPO:

Zwycięzców poznamy podczas targów, które odbędą się w dniach 26-29 stycznia 2020r. (ISPO Munich) oraz 12-15 lutego (ISPO Beijing).

***

Warto przy tej okazji wspomnieć o wyróżnieniu z ubiegłej edycji letnich targów OutDoor by ISPO – polska firma Pajak otrzymała wtedy nagrodę Outstanding Outdoor Gold Winner. Polecamy rozmowę z Wojciechem Kłapcią:

Michał Gurgul
źródła: ISPO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0