Lista polskich przedstawicieli marek na targach ISPO MUNICH 2015

Coraz bliżej do targów ISPO MUNICH, które odbędą się w dniach 5-8 lutego 2015 roku w Monachium. Przedstawiamy kontakty do polskich agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli zagranicznych firm z branży outdoor.

Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

  • 4outdoor Biznes Magazyn

czwartek-sobota

Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl

Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

  • Arc’teryx (Hala B5, stoisko 308)

czwartek-niedziela

Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

  • Berg Outdoor (Hala B6, stoisko 102)

czwartek-piątek

Robert Owocki, kom. +48 509 949 226, email: robert.owocki@robinson.pl

Przemysław Olma, kom. +48 509 940 228, email: przemyslaw.olma@robinson.pl

  • Bergans of Norway (Hala A6, stoisko 102)

czwartek-piątek

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: bartosz.jakubiak@mjsport.pl

  • Black Diamond (Hala B5, stoisko 208)

czwartek-sobota

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: info@cragsport.pl

  • Care Plus (Hala A6, stoisko 442)

sobota

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

  • C.A.M.P. (Hala B5, stoisko 510)

piątek-sobota

Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl

  • Columbia (Hala B6, stoisko 308)
  • Sorel (Hala B6, stoisko 306)

czwartek-sobota

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

  • Dynafit (Hala B5, stoisko 408)

czwartek-piątek

Piotr Gąsiorowski, kom. +534 411 040, email: piotr.gasiorowski@dynafit.com

  • Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A6, stoisko 202)
  • Tatonka (Hala B6, stoisko 412)

czwartek-sobota

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, j.rymowicz@hbmm.pl

  • Helly Hansen (Hala B6, stoisko 210)

czwartek-piątek

Wojciech Jastrzębski, kom. +48 602 211 766, email: wojciech.jastrzebski@hellyhansen.com

piątek

Mirosław Bugaj, kom. +48 602 217 711, email: miroslaw.bugaj@hellyhansen.com

  • Hi-Tec (Hala B6, stoisko 310)

czwartek-piątek

Anna Herban, kom. +48 797 995 656, email: aherban@martessport.com.pl

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

  • Icepeak (Hala B2, stoisko 202)
  • Iguana, Elbrus, Martes

czwartek-piątek

Patrycja Wydra, kom. 511 977 215, email: pwydra@martessport.com.pl

Janusz Puzoń, kom. 571445630, email: jpuzon@martessport.com.pl

  • Jack Wolfskin (Hala B6, stoisko 302)

czwartek-niedziela

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

  • Komperdell Sportartikel GmbH (Hala A4, stoisko 400)

czwartek-niedziela

Marek Szachowicz, kom. +48 601 878 957, email: mszachowicz@komperdell.pl

Marmot (Hala A6, stoisko 302)

  • Canada Goose (Hala A6, stoisko 330)
  • Smartwool (Hala A6, stoisko 422)

czwartek-sobota

Adam Zych, kom. +48 606 220 242, email: adam@ravenoutdoor.com

  • Millet (Hala B5, stoisko 516)
  • Eider (Hala B6, stoisko 510)

czwartek-piątek

Olga Jakubowska, kom. +48 505 364 938, email: olga@kanion.pl

  • OutdoorView – badanie rynku outdoorowego w Polsce

czwartek-piątek

Krzysztof Kamiński +48 602 636 160

k.kaminski@geigeroutdoor.pl

Stoisko POG

  • Pacsafe (Hala A6, stoisko 414)
  • Contigo (Hala A6, stoisko 436)

czwartek-niedziela

Arkadiusz Majewski, email: arek.majewski@redbird.pl

  • Patagonia (Hala A3, stoisko 301; Hala A2, stoisko 107)
  • AKU (Hala A6, stoisko 200)
  • Katadyn (Hala A6, stoisko 524)
  • Thule (Hala A4, stoisko 312)

czwartek-sobota

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

  • Polartec, LLC (Hala A2, stoisko 205)

czwartek-niedziela

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

  • Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO

czwartek-niedziela

Agata Białek, kom. +48 537 884 969 e-mail: bialek@ispo.com

  • PrimaLoft® Inc. (Hala A6, stoisko 304)

czwartek-niedziela

Bartosz Lassak, kom. +48 601 388 120, email: bartosz.lassak@primaloft.com

  • Rock Empire (Hala B5, stoisko 540)

piątek-sobota

Marcin Męczyński, kom. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

  • Regatta / Dare2B (Hala B2, stoisko 209)

czwartek-sobota

Zenon Raszyk, email: zraszyk@regatta.com

  • Salewa (Hala B5, stoisko 402)

czwartek-piątek

Jacek Grzędzielski, kom. +48 500 118 676, email: jacek.grzedzielski@salewa.com

Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675, email: grzegorz.hajny@salewa.com

  • The North Face (Hala B6, stoisko 202)

czwartek-piątek

Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Dariusz Boniecki, kom. +48 604 544 664, email: dariusz_boniecki@vfc.com

Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422, email: tomasz_gunia@vfc.com

Witold Pawłowski, kom. +48 600 374 002, email: witold_pawlowski@vfc.com

  • Thule (Hala A4, stoisko 312)

czwartek-piątek (do 13.00)

Michał Sojka, kom. +48 661 347 333, email: michal.sojka@thule.com

  • W.L. GORE & Associates – GORE-TEX® (Hala B6, stoisko 400)

czwartek-piątek

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

***

Zainteresowanych dopisaniem do listy prosimy o kontakt na adres: az@4outdoor.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0