HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Ispo Russia 2005

1. Międzynarodowe Targi Branżowe Sprzętu, Obuwia i Odzieży Sportowej dla Rosji, Europy Wschodniej i Środkowej Azji, Moskwa, 14 – 17 września 2005, Centrum Targowe Crocus Center, Moskwa
Szanowni Państwo,

Z największą przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do odwiedzenia pierwszej rosyjskiej edycji targów sportowych ispo – ispo Russia 2005, które odbędą się za niecałe dwa miesiące w moskiewskim centrum targowym Crocus Center w dn. 14 – 17 września 2005.

Już ponad 280 marek z wszystkich krajów o znaczącej pozycji na międzynarodowym rynku art. sportowych potwierdziło swój udział w targach w charakterze wystawcy (wykaz marek w załączonej informacji dla odwiedzających)!

Uwaga – Polska na ispo Russia 05: W pierwszej rosyjskiej edycji ispo wezmą udział także 2 polskie firmy (szczegóły w załączonej informacji).

Uwaga – Promocja: Wszystkich zainteresowanych zakupem biletu wstępu w promocyjnej cenie prosimy o dokonanie rejestracji na stronie www.isporussia.com (zakładka Vistor information i dalej to online registration).

Wszyscy odwiedzający, którzy dokonają rejestracji online do dnia 10 sierpnia 2005, otrzymają e-mailem voucher, który uprawnia do ponad 50% zniżki przy odbiorze biletów na miejscu na targach. Warunkiem uzyskania tej zniżki jest oczywiście okazanie wydrukowanego vouchera.

Rejestrując się najpóźniej do 10 sierpnia 2005 na stronie www.isporussia.com, zapłacą Państwo jedynie 8 EUR (tj. 280 rubli) za bilet wstępu na całe targi! Cena normalna tego biletu na miejscu wynosi 15 EUR (tj. 450 rubli).

Bilety będzie można odebrać i opłacić wyłącznie na miejscu podczas trwania targów.

Uwaga – ispocard®: Posiadacze ispocard® mają wstęp wolny na targi!

W załączeniu znajdą Państwo broszurę informacyjną na temat pierwszej edycji targów ispo Russia 05 wraz z praktycznymi informacjami dla odwiedzających w jęz. polskim (tam również lista wystawców ispo Russia 05) oraz oferty na wyjazd na targi przygotowane przez współpracujące z naszym Przedstawicielstwem biura podróży, które zajmują się obsługą turystyczną (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych) polskich odwiedzających i wystawców ispo.

Uwaga – potrzebna wiza: Apelujemy, abyście Państwo nie zostawiali decyzji o wyjeździe na targi do Moskwy na ostatnią chwilę!

Wyjeżdżający do Rosji polscy obywatele potrzebują bowiem wizy, a jej załatwienie to minimum 7 dni roboczych (pod warunkiem, że mają Państwo już potwierdzoną rezerwację hotelową).

Więcej informacji na temat targów ispo Russia znajdą Państwo na stronie www.isporussia.com.

W przypadku pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt, tel. 22/ 890 90 53 lub 620 44 15, e-mail: info@targiwmonachium.pl.

Polskie Przedstawicielstwo Targów w Monachium

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0