Home

ARCup na Kaszubach

Do finałowej edycji AR Cup zostały już tylko niecałe dwa tygodnie! Tradycyjnie do wyboru są dwie trasy – Profi 85 km oraz przygotowana specjalnie dla początkujących i mniej doświadczonych zawodników, 45 km trasa Open.

Na obu rozegrane zostaną cztery dyscypliny: bieg Salomon Trail Running, rower, trekking i kajaki oraz jedno zadanie specjalne. Sprzęt na etap wodny (wiosła, kapoki, kajaki) oraz na zadanie linowe zapewnia organizator. Limit na ukończenie obu tras wosi 12 godzin, dzięki czemu wszyscy startujący będą mieli duże szanse na ukończenie rywalizacji.

Speleo Team, logo

Start Kompas AR nastąpi w sobotę 11 października o godz. 9.00 rano – wszyscy będą mieli do przebiegnięcia 8 km Salomon Trail Running (tu prowadzona jest także oddzielna klasyfikacja dla biegaczy) po oznaczonej trasie w lesie. Po biegu nastąpi krótka przerwa i o godz. 12.00 wystartujecie do dalszych konkurencji zawodów. Przewidujemy, że pierwsi zawodnicy kategorii Open przybędą na metę około godz. 17:00, a trasy Profi ok.19:00. Bankiet i wręczenie nagród rozpoczniemy o 21:30, w trakcie będziemy dopingować pozostałych zawodników docierających na metę. Limit czasu kończy się o północy.

Przypominamy, że przedłużyliśmy możliwość zapisów – zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez stronę www.arcup.com.

Organizatorzy ARCup
www.arcup.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0