Home

Targi ZIMA-SPORT 2009 rozpoczęte

19 lutego (czwartek) rozpoczęły się XIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-ZIMA. Największa tego typu impreza w Polsce, pretendująca do wydarzenia branżowego o randze międzynarodowej. Potrwa do 22 lutego.

Targi SPORT-ZIMA 2009, wejścieTargi SPORT-ZIMA 2009 (fot. 4outdoor.pl)

Organizatorzy, mając w pamięci sukces ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła blisko 220 wystawców, również w tym roku spodziewają się ponad 200 firm. Targi odwiedzą przedstawiciele 14 państw, w tym (w przeważającej części obok polskich wystawców) z Wielkiej Brytanii, Włoch, Węgier, Niemiec, Austrii, Francji, Danii, Czech, Słowacji, Hiszpanii, a nawet Pakistanu, Tajwanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.  

Zobacz listę wystawców.

Targi SPORT-ZIMA 2009, stoisko PetzlaTargi SPORT-ZIMA 2009, stoisko Petzla

Targi SPORT-ZIMA 2009, stoisko MammutaTargi SPORT-ZIMA 2009, Mammut i Rock Pillars (fot. 4oudoor.pl)

Na trzy zimowe dni w jednym miejscu spotkają się producenci i dystrybutorzy czołowych marek branży sportowej i outdoorowej. Zaprezentują swoje najnowsze kolekcje na sezon 2009-2010, zobaczymy szereg rynkowych premier i technologicznych niespodzianek/innowacji. Prezentacja odzieży, obuwia i sprzętu, a obok nich również imprezy towarzyszące, w tym jak zawsze miłe dla oka pokazy mody sportowej.  

Zobacz zakres branżowy targów.

Targi SPORT-ZIMA 2009, stoisko DeuteraTargi SPORT-ZIMA 2009, stoisko Deutera i najnowsza kolekcja śpiworów (fot. 4outdoor.pl)

Targi SPORT-ZIMA 2009, stoisko HannahTargi SPORT-ZIMA 2009, stoisko Hannah (fot. 4outdoor.pl)

Dla lekko znużonych podziwianiem atrakcji wystawienniczych w przerwie organizatorzy przygotowali sporą dawkę adrenaliny. W programie sportowym znajdziemy turniej „zimowego" speedmintona, na zewnętrznym terenie targów zawody narciarskie i snowboardowe „Roar City Jam" z porcją efektownych tricków i wreszcie pokazy brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Na wystawców, dziennikarzy i zwiedzających czeka Informator Branżowy, wydawnictwo poświęcone wystawcom oraz informacjom dotyczącym kieleckiego organizatora wystaw. To premiera takiej pozycji wystawienniczej na kieleckiej imprezie.

Targi SPORT-ZIMA 2009, stoisko 4outdoor i wspinania.plTargi SPORT-ZIMA 2009, stoisko portali 4outdoor i wspinanie.pl (4outdoor.pl)

Więcej o targach na stronie: targikielce.pl

źródło: zima-sport.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0