HomeRynek outdoor

24 kwietnia ruszają XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO

Już 24 kwietnia ruszają XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO – największe turystyczne targi konsumenckie w Polsce. W tym roku czeka nas sporo nowości w nowym miejscu – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie o powierzchni wystawienniczej 15 tys. m2.

Targi Turystyki i Wypoczynku Lato, logo

Oby zdążyć przed wakacjami… Dla planujących letni wypoczynek Targi LATO to świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi ofertami turystycznymi – często w promocyjnych cenach specjalnie z okazji targów, dla wystawców natomiast szansą pozyskania nowych klientów.

Na dwa dni (24-26 kwietnia) nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe przy ulicy Marsa 56c w Warszawie stanie się turystyczną mapą Polski, a szerzej zagranicy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy szukają pomysłu na spędzenie wiosenno-letniego weekendu lub całego urlopu, wypoczynku rekreacyjnego lub bardziej aktywnej formy spędzenia wolnych dni.

XIV Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, obiektNowe Centrum Targowo-Kongresowe

W jednym miejscu spotkają się właściciele biur podróży, hoteli, pensjonatów, ośrodków turystycznych, przewoźnicy, przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych etc. Promować się będą kraje, regiony, powiaty i miasta. Te ostatnie swoje atrakcje zachwalać będą w salonie „Lato w mieście", gdzie będziemy mogli przyjrzeć się mapie zabytków i zajrzeć do kalendarza najważniejszych imprez kulturalnych.

Pełna lista ofert tutaj.

Tegoroczną nowością będzie kiermasz sprzętu turystyczno-sportowego, z bogatą ofertą odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych. Natomiast w Salonie Caravaningu swoją ofertę zaprezentują właściciele sprzętu kempingowego, przyczep i camperów.

Więcej szczegółów o zbliżających się Targach LATO na stronie: www.targilato.pl

źródło: targilato.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 12 lat ago

    respond. Don’t you know that this is correct time to get the home loans, which will make you dreams real.