HomeNowości z rynku

Konkurs marki Keen i 4outdoor.pl!

Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym przez firmę Keen, producenta wysokiej klasy obuwia outdoorowego i casualowego oraz portal 4outdoor.pl. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Keen, logo

Na zwycięzców konkursu czeka aż pięć cennych nagród. Dwie nagrody główne to modele butów z kolekcji TRAILHEAD (kolekcja przeznaczona zarówno do miejskich spacerów, jak i wypadów poza miasto) – inspirowany butami wspinaczkowymi Jaspers (opis)

Keen, buty JaspersKeen, buty Jaspers

oraz świetny na lato sportowy sandał Venice (opis). Oba modele dostępne są w wersji damskiej i męskiej.

Keen, sandały VeniceKeen, damskie sandały Venice

Dodatkowo przygotowaliśmy trzy nagrody pocieszenia. Są trzy pary wysokiej jakości skarpet Bellingham Crew Lite (damskie i męskie, opis), do produkcji których wykorzystano nowozelandzką wełnę Marino i organiczną bawełnę. 

Keen, skarpety Bellingham Crew LiteKeen, skarpety damskie Bellingham Crew Lite

Szansę na główną wygraną mają wszyscy, którzy poprawnie odpowiedzą na konkursowe pytanie:

Wymień trzy technologie stosowane przez markę Keen, które są jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Wśród poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy otrzymają buty Jaspers i Venice, natomiast pozostałe trzy wylosowane osoby zabiorą do domu skarpety Bellingham Crew Lite.

Na wasze odpowiedzi czekamy do 29 kwietnia 2009. Odpowiedzi (wraz z adresem oraz numerem telefonu) prosimy przesyłać na adres redakcji – 4outdoor.pl. Szczegóły dotyczące odbioru nagród uzgodnimy drogą mailową.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0