HomeRynek outdoor

Wstąp do POG i jedź na promocyjny wyjazd na ispo – oferta dla sklepów outdoorowych

Polish Outdoor Group oraz przedstawiciel monachijskich targów ispo winter przygotowali dla sklepów outdoorowych promocyjną ofertę wyjazdu na kolejną edycję targów ispo winter 2010, która odbędzie się w Monachium w dniach 7-10 lutego 2010.

Oferta ta skierowana jest do sklepów outdoorowych, które są członkami POG lub zamierzają przystąpić do Stowarzyszenia (Regulamin przyjmowania członków).

Celem tej oferty jest aktywna pomoc w organizacji wyjazdu na targi ispo winter – największe targi branży sportowej na świecie, podczas których, co roku, na powierzchni ponad 180 000 m2 swoje najnowsze kolekcje prezentuje ponad 2000 marek sportowych z całego świata.

Przyszłoroczna edycja będzie niewątpliwie wyjątkowa, ponieważ targi ispo obchodzić będą swój 40. jubileusz (pierwsza edycja targów odbyła się w 1970 roku). Odwiedzający mogą więc spodziewać się wyjątkowo atrakcyjnego programu towarzyszącego i wielu niespodzianek związanych z "jubileuszowym świętowaniem".

Kontakt: Polish Outdoor Group, Piotr Turkot, e-mail: , tel.  pog@pog.org.pl, 600 356 626, fax 12 422 21 76.

Serdecznie zapraszamy sklepy outdoorowe do skorzystania z tej oferty!

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Prosimy o szybką decyzję, gdyż termin nadsyłania formularzy mija 21 września!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0