HomeRynek outdoor

Martes Sport rezygnuje z targów Kielce Sport Zima 2010

Martes Sport zdecydował o niewystawianiu się ze swoimi najważniejszymi markami na najbliższych targach "Kielce Sport – Zima 2010".

Martes Sport to jedna z największych polskich firm w branży outdoorowej i
sportowej. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej jest dystrybutorem marek:
Arena, Colmar, Hi-Tec (także producent), Magnum, Newland. Firma rozwija również własną sieć sklepów sportowych.

Przypomnijmy, że Martes Sport nie pojawił się już na poprzedniej, letniej edycji kieleckich targów (patrz Martes Sport rezygnuje z Kielc), w zamian firma zoorganizowała dla swoich klientów własną imprezę w Jaworzu. O wrażenia wynikające z tej formy kontaktów z klientem zapytaliśmy Szymona Reicherta, Brand Managera marki Hi-Tec z Martes Sport.


Martes Sport nie był obecny na letniej edycji kieleckich targów. Podobnie, jak np. The North Face, zdecydowaliście się na zorganizowanie własnych prezentacji. Jak sprawdziła się ta formuła?

Szymon Reichert: Formuła organizacji "własnych targów" sprawdziła się bardzo dobrze. Dzięki niej mieliśmy więcej czasu, który mogliśmy spędzić z każdym z klientów z osobna i indywidualnie z każdym z klientów przyjrzeć się nowej kolekcji ss10.

Pokazy Martes Sport w hotelu Jawor w Jaworzu koło Bielska-BiałejPokazy Martes Sport w hotelu Jawor w Jaworzu koło Bielska-Białej

O jakie dodatkowe atrakcje dla klientów poszerzyliście swoją prezentację?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów dużo atrakcji takich jak Spa, wieczór góralski w Szczyrku, trekking z jednym z najlepszych himalaistów Świata – Krzysztofem Wielickim oraz zabawę z muzyką na żywo do białego rana.

Zdecydowaliście, że nie pojawicie się również na zimowej edycji targów.
Czy nie boicie się, że możecie nie dotrzeć z Waszą ofertą do wielu
potencjalnych klientów?

Na zimowej edycji targów prawdopodobnie pojawimy się ze stoiskiem informacyjnym, głównie z naszą nową marką Martes. Natomiast już wiemy, że także w lutym 2010 przygotujemy prezentacje w ekskluzywnym hotelu na południu Polski. Dokładne informacje pojawią się wkrótce na stronie martessport.com.pl.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0