HomeRynek outdoor

Raveltik i Saltic w Polsce

Firma Sudetica Verticalia (Fixe, Tilak, Faders, Gilmonte) poszerza w tym roku swoją ofertę dystrybucyjną o dwie nowe marki rodem zza naszej południowej granicy – Raveltik i Saltic.

Pierwszą nowością w portfolio jest czeski producent doskonałej jakości sprzętu i akcesoriów do wspinaczki lodowej, turystyki wysokogórskiej oraz wspinaczki sportowej. W ofercie Raveltika każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno do turystyki, skialpinizmu, wspinaczki lodowej, drytooloingu czy trudnych mikstów.

Raveltik, czekany GladiatorSłoweński wspinacz Tine Cuder podczas pierwszego przejścia drogi „PRVE NE POZABIŠ NIKOLI" IV 5 M7 450 m (Mlinarica, dolina Trenta, Alpy Julijskie). W akcji czekany Gladiator Raveltika

Marka Raveltik jest już dobrze znana na polskim rynku i posiada opinię uznanego producenta z bogatą ofertą czekanów i raków, oferując doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Wysoką jakość wyrobów Raveltika zapewnia w 100% europejska produkcja, co firma potwierdza oferując swoim klientom przedłużoną 3-letnią gwarancję. W barwach Raveltika wspina się Lucie Hrozova, która zajęła w kategorii prowadzenie 5 miejsce w Pucharze Świata 2010 we wspinacze lodowej.  

Raveltik, raki Alpamayo RRaki półautomatyczne Raveltik Alpamayo R

Drugą nowością w ofercie dystrybutora jest doskonale znany w Polsce czeski producent butów wspinaczkowych oraz akcesoriów do wspinaczki – firma Saltic. Polski przedstawiciel prowadzi sprzedaż agencyjną, a główne jej cele to poprawa jakości obsługi klientów, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz budowa ogólnopolskiej sieci punktów serwisowych. W ofercie Saltica znajdują się buty wspinaczkowe, trekkingowe, sandały, odzież oraz akcesoria wspinaczkowe. 

Saltic, buty VampirButy Vampir Saltica w akcji (Łabskie Piaskowce)

Polscy klienci uzyskają również możliwość zlecenia podklejenia lub naprawy swoich wysłużonych butów wspinaczkowych w punktach partnerskich Saltica na terenie całej Polski. Dzięki temu za niewygórowaną cenę będą mogli znów cieszyć się wspinaniem w swoich ulubionych butach. W ofercie znajdą się wszystkie najpopularniejsze rodzaje gum używane przez czołowych producentów światowych (Saltic, Five Ten, Vibram, Boreal, Rock Pillars, Free Climbing). 

Saltic, buty Vampir 1Buty Vampir Saltica

źródło: Sudetica Verticalia

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0