HomeImprezy outdoor

18 marca rusza Radomski Przegląd Ekstremalny

18 marca w Radomiu rozpocznie się Przegląd Ekstremalny. Spotkanie miłośników sportu, podróży, przyrody. W skrócie rowery, wspinaczka, narciarstwo, rajdy adventure, a wszystko to pod postacią warsztatów, ciekawych spotkań, prelekcji i filmowych produkcji.

Pod nazwą Przegląd Ekstremalny kryje się spora dawka i zarazem mieszanka ekstremalnych sportów, szalonych pomysłów i podróży, a wszystko to podane czterodniowej pigułce w Radomiu, w dniach 18-21 marca.

Przegląd Ekstremalny, logo

W programie imprezy znajdziemy między innymi obszerny blok filmowy, a w nim przegląd produkcji rowerowych, górskich (wspinanie, narciarstwo wysokogórskie), przyrodniczych i podróżniczych. Będą również prelekcje i warsztaty poświęcone górskiej turystyce – w tym wykłady o bezpieczeństwie w górach, spotkania z podróżnikami, a na koniec organizatorzy fundują jeszcze wspólną wycieczkę po Radomiu z przewodnikiem Łukaszem Zaborowskim.

Zarys programu:

 • Czwartek, 18 marca, godz. 19.00 – 22.00 – warsztaty z bezpieczeństwa w górach
  Miejsce – siedziba Stowarzyszenia Kocham Radom
 • Piątek, 19 marca, godz. 19.00 – 22.00 – blok filmów rowerowych
  Miejsce – siedziba Stowarzyszenia Kocham Radom
 • Sobota, 20 marca, godz. 16.00 – 20.00 – pokaz filmów i prezentacji multimedialnych Miejsce – Aula Wyższej Szkoły Handlowej, ul. Domagalskiego 7a
 • Niedziela, 21 marca, godz. 11.00 – 13.00 – wycieczka po Radomiu, zbiórka przy katedrze radomskiej przy ul. Sienkiewicza
  godz. 16.00 – 20.00 – pokaz filmów i prezentacji multimedialnych
  Miejsce – Aula Wyższej Szkoły Handlowej, ul. Domagalskiego 7a

Szczegóły program i spis filmów prezentowanych na Przeglądzie tutaj

źródło: przeglad.blog.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0