HomeRynek outdoor

Ispo china 2011: nowa data, nowy harmonogram, nowe miejsce

Przyszłoroczne targi ispo china 2011 odbędą się w zmienionym terminie – od 23 do 25 lutego. Nowy, bardziej odpowiadający zwiedzającym program, oraz nowoczesne centrum wystawowe, oferują potencjał dla jeszcze większego rozwoju.

Przesunięcie daty wydarzenia na luty, to wynik odpowiedzi organizatorów targów, firmy Messe München International, na ponawiane prośby przedstawicieli przemysłu o wcześniejszy termin. Zmiana daty to jednak nie jedyna pośba klientów targów, które organizatorzy wzięli pod uwagę – został także zmodyfikowany harmonogram ispo. Ponieważ sobota to najważniejszy dzień biznesowy dla handlowców odwiedzających targi, tym razem ispo będzie się odbywać od środy do piątku.

Ispo china 2011 zmienia również swoją lokalizację – odbędzie się w nowym centrum wystawowym w China National Convention Center (CNCC, Chińskie Narodowe Centrum Kongresowe) w Pekinie. CNCC zostało zaprojektowane i zbudowane na potrzeby olimpiady w 2008 roku i jest jednym z najnowocześniejszych w swojej klasie. Lokacja CNCC dokładnie w centrum wioski olimpijskiej, z widokiem na słynny Stadion Narodowy w Pekinie zwany Ptasim Gniazdem, dwa hotele włączone do centrum wystawowego oraz doskonała komunikacja oferują idealne środowisko dla długoterminowego rozwoju targów ispo.

China National Convention Center (fot. CNCC)China National Convention Center (fot. CNCC)

Klaus Dittrich, przewodniczący zarządu Messe München International GmbH:

Po znakomicie przeprowadzonych targach ispo china 2010, zamiany grafiku i miejsca oferują duży potencjał dla dalszego rozwoju tych targów. Jesteśmy zadowoleni, że znaleźliśmy w CNCC centrum wystawowe spełniające wysokie standardy jakości, jakie wymagane są przez Messe München International. Znakomita infrastruktura i nowoczesna oraz przyjazna środowisku konstrukcja centrum CNCC gwarantują, że zarówno nasi wystawcy jak i odwiedzający targi skorzystają z możliwie najlepszej obsługi i tym samym z przyjemnego udziału w targach. CNCC to miejsce przyszłości dla ispo china.

Elisabeth Kandler
Communications Coordinator

Messe München International GmbH


(oprac. az)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0