HomeRynek outdoor

Targi bike+outdoor Messe Dresden (25-27.03. 2011)

Pedałować, biegać, wspinać się, wypróbować i podziwiać. W marcu 2010 roku odbyła się premiera targów bike+outdoor. Ze względu na pozytywne reakcje wystawców i odwiedzających odbędzie się tym roku druga edycja targów rowerowych i sportów outdoor.

Targi bike+outdoor, plakat

Regionalni sprzedawcy rowerów oraz tak znane firmy, jak Globetrotter oraz inni przedstawiciele produktów sportów outdoor obecni będą na targach. Ogromny wybór rowerów górskich, velo, miejskich i trekingowych uzupełniony zostanie ofertą rowerów poziomych, BMX, ciężarowych, elektrycznych, rehabilitacyjnych i kolarzówek. Na specjalnie przygotowanych bieżniach odwiedzający będą mogli poddać próbie swe ulubione modele.

Wspinaczka jest w modzie – w hali oraz na świeżym powietrzu. Specjalnie do tego celu przygotowana zostanie ścianka, a hale MESSE DRESDEN na targach bike+outdoor wypełnione będą odpowiednim wyposażeniem. Specjalnie przygotowane „pole namiotowe” wzbudzi w niejednym ochotę na urlop. Na pokazach mody zaprezentowana zostanie wielofunkcyjna modna odzież o wysokiej jakości.

Na targach znajdzie się wszystko od „A” – jak aktywne urlopy poprzez campingi, inline skating, kajaki i kanadyjki, kitesurfing, namioty, nordic walking, nurkowanie, obuwie, paralotnie, plecaki & torby, spadochrony, śpiwory, wędrówki, windsurfing, wspinaczka & bouldering, aż do „Z“ – jak zwariowane sporty.

Czas na targach upłynie niewątpliwie szybko, zwłaszcza że równolegle do nich odbywają się targi „aktiv+vital” – targi zdrowia i dobrego samopoczucia.

Strona targów: www.bike-outdoor-messe.de

Katarzyna Knippschild
Messe Dresden GmbH

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0