HomeImprezy outdoor

Alpin Sport Ski Tour Race – II edycja PP PZA i Berghaus Cup

Tatrzański Klub Narciarski TATRA TEAM wraz z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków narciarstwa wysokogórskiego na drugą odsłonę Pucharu Polski PZA i Berghaus Cup – IV Alpin Sport Ski Tour Race.

Berghaus Cup 2011, Alpin Ski tour Race

Zawody należące także do cyklu Pucharu Europy Środkowej odbędą się 16 stycznia 2011 (niedziela) w rejonie Kasprowego Wierchu.

Pomimo niesprzyjających warunków śniegowych panujących w Tatrach, udało się wytyczyć efektowną, zróżnicowaną, i co najważniejsze wysokogórską trasę.

Start planowany jest w rejonie dolnej stacji krzesła w Kotle Gąsienicowym, a meta na Kasprowym Wierchu, pomiędzy około 1000 m przewyższenia.

Rywalizacja zapowiada się interesująco, bowiem impreza ta ma wyłonić reprezentację Polski, która pojedzie w lutym na Mistrzostwa Świata do włoskiego Claut.

Zgłoszenia do zawodów dostępne są na stronie www.tatrateam.com.Zapisać można się także na miejscu, w sobotę od godziny 17.00 i w niedzielę rano, od 7.00 w biurze zawodów – Bistro Pod Smrekami, Rondo Kuźnickie.

Sponsorem głównym zawodów jest sieć sklepów ALPIN SPORT ZAKOPANE (przedstawiciel marek Mountain HardWear, LOWA, OSPREY).

Justyna Żyszkowska
(Tatra Mountain HardWear Team, Dynafit, KNW PZA)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0