Polscy przedstawiciele marek na ispo 2011

Prezentujemy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli zachodnich firm z branży outdoor, którzy zjawią się na ispo 2011. Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy jednak kontakt i wcześniejsze umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

Arc’teryx (Hala B5, stoisko 209)

Bergans Of Norway (Hala A6, stoisko 105)

Five Ten (Hala B5, stoisko 317)

niedziela-wtorek

Paweł Mielcarek, tel. +48 698 933 944, email: pawel.mielcarek@mjsport.pl

 

Berghaus (Hala B6, stoisko 217)

Termin: 7.02-8.02

Jędrzej Chmurzyński, 667970954, Jedrzej.chmurzynski@fordex.pl

Paweł Surma, 667970953, Pawel.surma@fordex.pl

 

Bridgedale (Hala B6, stoisko 409)

Zamberlan (Hala B5, stoisko 104)

niedziela-wtorek

Piotr Czmoch, tel. +48 32 301 75 40, email: biuro@snapoutdoor.pl

 

Buff (Hala A6, stoisko 313) – poniedziałek, godz. 9:30-11:00

Gabel (Hala A5, stoisko 232) – poniedziałek, godz. 14:00-15:30

Woolpower (Hala A6, stoisko 118) – poniedziałek, godz. 11:30-12:30

Marcin Nawrocki, tel. +48 608 352 270

Radosław Kasprzak, tel. +48 666 016 660

 

CAMP, Cassin (Hala B5, stoisko 116)

Rock Empire (Hala B5, stoisko 437)

Gregory (Hala B6, stoisko 207)

KASK (Hala B1, stoisko 101)

poniedziałek-wtorek

Paweł Marchlewicz, tel. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl

Marcin Męczyński, tel. +48 600 21 36 11, email: marcin@namaste.pl

 

Chiruca (Hala B5, stoisko 324)

Primus (Hala A6, stoisko 201)

Regatta (Hala B2, stoisko 112)

Kayland (Hala B21, stoisko B22, piętro)

Konrad Paluszewski +48 694 450 307

Krzysztof Topolski +48 694 450 845

Spotkanie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, będziemy 8 i 9 lutego

 

Columbia (Hala A6, stoisko 401)

Sorel (Hala A6, stoisko 501)

niedziela-wtorek

Rafał Tyszkiewicz, email: RTyszkiewicz@columbia.com

 

 
Fjallraven (Hala A6, stoisko 201)

Hanwag (Hala A6, stoisko 201)

Tatonka (Hala A6, stoisko 413)

wtorek-środa

Mikołaj Henschke, tel. +48 506 150 321, email: m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, tel. +48 516 019 888, email: j.rymowicz@hbmm.pl

 

Jack Wolfskin (Hala B6, stoisko 201/305)

poniedziałek-wtorek

Marcin Gabryołek, tel. +48 501 060 017, email: marcin@fam.gda.pl

Proszę o wcześniejsze umówienie spotkań

 

Keen (Hala B5, stoisko 319)

niedziela-poniedziałek

Adam Bujak, tel. +48 500 210 615, email: adam@mmsport.com.pl

 

Lafuma (Hala B6, stoisko 415)

Millet (Hala A6, stoisko 315)

Eider (Hala B6, stoisko 315)

Killy (Hala B1, stoisko 414)

niedziela-poniedziałek

Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

 

Mammut (Hala B5, stoisko 201)

poniedziałek, wtorek

Michał Niemiec +48 510 117 228 michal@uni-sport.pl

Andrzej Blachecki +48 510 117 230 blacha@uni-sport.pl

 

Odlo (Hala B3, stoisko 202)

Killtec (Hala B2, stoisko 402)

Wojtek Topiłko, tel. +48 697 898 886, email: odlo@odlo.pl / killtec@killtec.pl

 

Polartec LLC (Hala B6, stoisko 407)

Anna Zygan, tel.+48 604 157 200, email: Zygana@polartec.com

 

Reusch (Hala B3, stoisko 310)

Meindl (Hala B5, stoisko 102)

Łukasz Hola, tel. +48 665 307 020, email: reusch@reusch.pl / meindl@meindl.pl

 

Salewa (Hala B5, stoisko 301)

niedziela

Jacek Grzędzielski, tel. +48 500 118 676, email: Jacek.Grzedzielski@salewa.com

Tomasz Gorszko, tel. +48 500 118 675, email: Tomasz.Gorszko@salewa.com

 

Singing Rock (Hala B5, stoisko 335)

poniedziałek, wtorek

Michał Niemiec +48 510 117 228 michal@uni-sport.pl

Andrzej Blachecki +48 510 117 230 blacha@uni-sport.pl

 

Ternua (Hala B5, stoisko 432)

Northland (Hala B6, stoisko 112)

poniedziałek-środa

Katarzyna Tomasik, tel. +48 502 405 969, email: ktomasik@negrasport.com

 

Timex (Hala B4, stoisko 502)

Cezary Franczuk (dyr. Sprzedaży), +48 694 416 854, cfranczuk@timex.pl

Bartek Szlązkiewicz (marketing), +48 728 812 360, bszlazkiewicz@timex.pl

 

Uvex (Hala A4, stoisko 532; Hala A4, stoisko 426/531)

Krzysztof Pieła, tel. +48 601 053 698, email: k.piela@larix.com.pl

Viking (Hala A6, stoisko 107)

Janusz Pieła, tel. +48 607 290 251, email: j.piela@larix.com.pl

 

The North Face (Hala B6, stoisko 101/106)

środa, Witold Pawłowski, Region północny,

tel. +48 600 374 002, email: witold_pawlowski@vfc.com

wtorek-środa, Maciej Makowski, Region południowy,

tel. +48 602 421 422, email: maciej_makowski@vfc.com

wtorek-środa, Agnieszka Jamroz-Wiech, Region wschodni,

tel. +48 604 544 664, email: agnieszka_jamrozwiech@vfc.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0