HomeRynek outdoor

Osprey wspiera walkę z rakiem piersi

Osprey Packs, Inc., lider w produkcji wysokiej jakości plecaków do efektywnego i wygodnego transportu sprzętu turystycznego ogłosił, że zamierza udzielić wsparcia dla Breast Cancer Fund – głównej amerykańskiej organizacji non profit, zajmującej się identyfikacją i eliminacją środowiskowych przyczyn raka piersi.

Osprey wyprodukował specjalną, limitowaną serię swojego popularnego damskiego modelu Verve 10. Cztery dolary z ceny każdego sprzedanego plecaka zostaną przekazane na rzecz fundacji, a minimalna gwarantowana kwota przekazu została ustalona na 5 tys. dolarów. Plecak jest obecnie dostępny na stronie www.ospreypacks.com.

Specjalna wersja modelu Verve 10 jest w kolorze ametystowym, a na frontowej kieszeni plecaka widnieją flagi modlitewne, w których jest zawarty przekaz o miłości i uzdrowieniu.

Jak wszystkie plecaki marki Osprey, ten model także jest wyprodukowany z materiałów wolnych od triklosanu, PVC Bisfenolu A.

Jesteśmy zaangażowani w Brest Cancer Fund, w ich istotne wysiłki zmierzające do tego aby uczynić świat miejscem zdrowszym i bezpieczniejszym dla każdego – mówi Gareth Martins, dyrektor marketingu w Osprey. – Cieszymy się mogąc udzielić wsparcia tej ważnej organizacji dzięki specjalnej edycji modelu Verve 10, zaprojektowanego specjalnie dla kobiet – zapewnia.

Osprey wspierał fundację Breast Cancer Fund już od kilku lat. Od 2005 firma jest sponsorem wydarzenia Climb Against the Odds, dorocznej wyprawy górskiej, która zebrała już ponad 5 milionów dolarów, przeznaczonych na wsparcie przełomowych działań podejmowanych przez Breast Cancer Fund na rzecz wyeliminowanie środowiskowych przyczyn raka piersi.

Damska wersja plecaka Verve 10 jest doskonała dla celów kolarstwa górskiego, biegania trailowego, hikingu. Wykorzystuje technologie Hydraulics™, HydraForm™ oraz HydraLock™ – jest to system, który bezpiecznie przechowuje wodę i ulega kompresji wraz z jej ubytkiem, zapobiegając ruchom wody w bukłaku. Specjalna wersja plecaka kosztuje 84$. 

Źródło: www.snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0