HomeRynek outdoor

Pełen asortyment produktów SIGG jest już dostępny w Polsce

Legendarne szwajcarskie produkty firmy SIGG są już dostępne w Polsce. Nowoczesne i designerskie butelki przyciągają swoim wyglądem i funkcjonalnością, o czym możemy się przekonać odwiedzając oficjalny sklep internetowy www.sklepsigg.pl.

Światowej sławy bidony marki SIGG od ponad stu lat są nieprzerwanie produkowane w Szwajcarii. Butelki wykonane w 100% z aluminium, zapewniają niezwykłą trwałość, a ich konstrukcja całkowitą szczelność. Napoje, które w nich przechowujemy, utrzymują swój naturalny smak i zapach. Butelki nadają się do wielokrotnego użytku.

Atutem marki jest ekologiczność produktu. Bidony są bezpieczne dla środowiska, wolne od BPA i ftalanów, higieniczne i bardzo łatwe w czyszczeniu. Nadają się do recyklingu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku SIGG zaprasza do współpracy słynnych artystów. Swoją własną serię limitowanych butelek niedawno stworzyła światowej sławy projektantka Vivienne Westwood.

W ofercie firmy SIGG produkty skierowane są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Sportowy design łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Kolorystyka i bogactwo wzorów umożliwia szeroki wybór wśród butelek.

Specjalnie dla osób aktywnych powstała seria bidonów Active Life, która stawia na wygodę i funkcjonalność. Innowacyjne wykonanie ustnika zapewnia komfort w użytkowaniu. Butelki dzięki swojej odporności i wytrzymałości mogą być stosowane w każdych warunkach.

W serii Active Life znajdziemy bidony o różnych pojemnościach w zależności od rodzaju uprawianej aktywności (od 0,6 l do 1 l).

SIGG umożliwia stworzenie unikalnej butelki poprzez kreowanie własnego wzoru, loga, bądź innej grafiki, co może przyczynić się do wzmocnienia wizerunku klubu. Więcej informacji na ten temat www.sigg.biz.

Od 22 grudnia 2010 jest otwarty pierwszy oficjalny sklep internetowy, w którym dostępne są wszystkie butelki i akcesoria SIGG z kolekcji 2011, jak i z limitowanych edycji. 

Właścicielem sklepu jest Grupa Sport Arena s.c.

Sylwia Karlińska
Grupa Sport Arena s.c

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0