HomeRynek outdoor

Sklep Polar Sport w Zakopanem

Od 10 kwietnia firmowy sklep marek Salewa i Dynafit w Zakopanem jest prowadzony przez Polar Sport.

Wejście do sklepu Polar Sport w Zakopanem (fot. Polar Sport)Wejście do sklepu Polar Sport w Zakopanem (fot. Polar Sport)

Zadecydowaliśmy, że naszym flagowym sklepem w Zakopanem powinien zawiadywać nasz najlepszy partner, z którym od wielu lat nam się bardzo dobrze współpracuje, czyli Polar Sport. To jest krok do przodu w rozwoju naszych obu firm – mówi Jacek Grzędzielski, dyrektor generalny Salewa Polska.

Firmowy sklep marek Salewa i Dynafit istnieje w Zakopanem już od roku, jednak dopiero od wczoraj będzie się nim zajmował Polar Sport, w którego gestii pozostaje zarządzanie sklepem i zajmowanie się jego załogą.

Wnętrze sklepu Polar Sport w Zakopanem (fot. Polar Sport)Wnętrze sklepu Polar Sport w Zakopanem (fot. Polar Sport)

Oprócz oferty Salewy w zakopiańskim sklepie jest także dostępny największy w Polsce wybór produktów Dynafit. Wkrótce w asortymencie sklepu pojawi się również sprzęt lawinowy, wspinaczkowy oraz wiele akcesoriów potrzebnych w górach.

Miłośników skitouringu ucieszy z pewnością fakt, że od przyszłego sezonu narciarskiego ruszy pełną parą wypożyczalnia sprzętu marki Dynafit.

To będzie pierwsza w Polsce wypożyczalnia pełnej, aktualnej oferty sprzętu skitourowego Dynafit. Mowa tu zwłaszcza o butach, których będziemy mieli pełną rozmiarówkę – zapewnia Jacek Grzędzielski.

Sklep jest położony przy ulicy Krupówki 36.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0