HomeRynek outdoor

Udany duet drezdeńskich targów: aktiv+vital i bike+outdoor

W dniach 25-27 marca w Dreźnie odbyły się targi aktiv+vital i bike+outdoor. Odwiedzający imprezę spędzili intensywnie czas na podziwianiu, eksperymentowaniu i zbieraniu informacji. Ten udany duet pełen pozytywnych emocji koncentrował się na sporcie, wellness, relaksie oraz umożliwiał wypróbowanie i kupno interesujących nowości.

Dyrektor MESSE DRESDEN Ulrich Finger podsumował targi pozytywnie:

Nasz duet był udanym miejscem skupiającym wiele aktywności sportowych i osoby zainteresowane zdrowym trybem życia. Wczoraj o godz. 15.00 liczba gości przekroczyła poziom z poprzedniego roku i osiągnęła 14.400 osób. Odwiedzili nas nie tylko fani rowerów i fanatycy świeżego powietrza, lecz całe rodziny.

Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)

Podczas targów bike+outdoor szczególnym zainteresowaniem cieszyły się specjalnie przygotowane trasy rowerowe oraz ścianki do wspinaczki i boulderingu. Podczas pierwszych dwóch dni odbyły się zawody w boulderingu. W niedzielnym finale wyłoniono zwycięzców, którymi zostali pochodzący z Drezna niemieccy mistrzowie Jule Winter i Marcus Hoppe.

Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)

Specjalne pokazy sześciokrotnego światowego mistrza biketrialu, Marco Hösela były niezapomnianym przeżyciem dla publiczności.

W hali nr 3 pod mottem „zdrowie i dobre samopoczucie”, daleko od codziennego zgiełku, goście i wystawcy z branży wellness, beauty, spa, rehabilitacja i zdrowe odżywianie prowadzili interesujące rozmowy. Medytacyjna atmosfera królowała w pomieszczeniach BÖRSE DRESDEN i dawała możliwość przyjemnego wyciszenia. Hala aktywności sportowej pod patronatem BARMER GEK przyciągała przede wszystkim młodą publiczność. 

Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)Targi bike+outdoor 2011 (fot. Messe Dresden GmbH)

Już dziś zapraszamy na następną edycję targów!

Wspomnienia z targów pod: www.aktiv-vital-messe.de oraz www.bike-outdoor-messe.de.

Katarzyna Knippschild
Messe Dresden GmbH

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0