HomeNowości z rynku

Podróżowanie w stylu Berghaus

Marka Berghaus zwiększyła swoją ofertę podróżnej serii na wiosnę/lato 2011 z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie tkaniny Argentium. 

Technologia Argentium wykorzystuje unikalną strukturę przędzy, która odprowadza wilgoć i zapewnia użytkownikowi poczucie suchości. Główna tkanina zawiera zoptymalizowane pochłaniacze UV w przędzy, które w połączeniu z dobrze zintegrowaną strukturą blokują promienie słoneczne, a także technologię opartą na jonach srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii, bez naruszania naturalnej równowagi skóry.

W funkcje te została wyposażona koszulka męska Men’s Travel Stretch Shirt, z długim rękawem, która jest technicznym ubraniem doskonałe zapewniającym komfort i wygodę w warunkach gorących i wilgotnych. Koszulka jest wysoko pochłaniająca, szybkoschnąca, zajmuje mało miejsca, a poza tym ma filtr UPF 40 +, który gwarantuje ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Tkanina nie wymaga także prasowania, dlatego koszulkę można zawsze założyć, nawet w pośpiechu.

Koszulka W Arg Cool LS Base Zip marki BerghausKoszulka W Arg Cool LS Base Zip marki Berghaus

Nowa seria Argentium dla kobiet to koszulki stanowiące stylowe ubrania świetnie sprawdzające się w podróży i na co dzień. Technologia oparta na jonach srebra zapewnia użytkowniczkom poczucie świeżości na dłużej. Koszulki Argentium dla kobiet z krótkim rękawem zostały ozdobione pięknym szwem, jak również na szyi i stylowym nadrukiem z przodu. Każda koszulka z serii jest odpowiednia dla kobiet aktywnych, zapewniając jednocześnie stylowy wygląd.

Koszulka W Arg Cool SS Base Zip marki BerghausKoszulka W Arg Cool SS Base Zip marki Berghaus

Każde podróżne ubranie serii Argentium jest ultra-oddychające, ochronne, szybkoschnące i nie absorbuje zapachów, można je nosić częściej, a prać rzadziej, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą ograniczyć swój bagaż podróżny do minimum. 

Nowością w serii podróżnej są spodnie i szorty, idealne do wykorzystania w podróży. Męskie Terrain Zip Off są dwustronnymi spodniami, doskonale zapewniającymi komfort i wygodę dzięki nowej tkaninie nylonowej, która zapobiega przyleganiu i zapewnia szybkie schnięcie.

Spodnie dla kobiet Terrain Capri o długości 3/4 zapewniają zarówno stylowy wygląd jak i wygodę. Dzięki połączeniu lekkiego, szybkoschnącego materiał nylon i stylu capri, spodnie stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych spodni w podróży.

Spodnie damskie Terrain Capri marki BerghausSpodnie damskie Terrain Capri marki Berghaus

Wszystkie produkty z kolekcji dostępne są od marca 2011. Więcej informacji na stronie internetowej www.berghaus.pl

Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0