HomeNowości z rynku

Kolekcja adidas Hiking: azymut na przygodę!

Kiedy jesteś na szlaku często musisz decydować, w którym kierunku należy iść. Od właściwej decyzji zależy nie tylko czy osiągniesz wyznaczony cel, ale również Twoje bezpieczeństwo. Dzięki nowej kolekcji adidas Hiking nie musisz wybierać pomiędzy wszechstronnością a niezawodnością odzieży.

Kolekcja adidas Hiking powstała z myślą o wszystkich, których prawdziwą pasją jest aktywne spędzanie czasu. Dopasowane zarówno do kobiecej, jak i męskiej budowy ciała ubrania sprawią, że osiągniesz swoje cele bez względu na warunki atmosferyczne. Systemy CLIMAPROOF® i CLIMALITE® sprawią, że każda droga na szczyt stanie się możliwa do zrealizowania!

Na deszcz

Kurtka adidas Hiking 2.5L CLIMAPROOF STORM zapewni najlepszą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Specjalnie zaprojektowany kaptur, dzięki systemowi ściągaczy, pozwoli zachować komfort nawet najbardziej wymagającym turystom.

Kurtka adidas Hiking 2.5L CLIMAPROOF STORMKurtka adidas Hiking 2.5L CLIMAPROOF STORM

Kurtka wyposażona jest w system CLIMAPROOF®, który zapewni optymalną cyrkulację powietrza nawet w czasie największego wysiłku. Dzięki wyjątkowo niskiej wadze, zaledwie 115g, adidas Hiking 2.5L CLIMAPROOF STORM będzie najlepszym towarzyszem Twoich wypraw!

Na wiatr

Kiedy jesteś w eksponowanym terenie, najważniejsza jest ochrona przed wychłodzeniem. Kurtka adidas Hiking Softshell łączy maksymalną ochronę przed wiatrem z wysokimi właściwościami wentylacyjnymi.

Kurtka adidas Hiking SoftshellKurtka adidas Hiking Softshell

Softshell posiada specjalnie zaprojektowaną kieszonkę na piersi, dzięki której przez cały czas wycieczki będziesz mieć łatwy dostęp do najważniejszych rzeczy. Rękawy kurtki zostały skrojone w taki sposób, żeby w każdym momencie, nawet przy podnoszeniu rąk w górę dawały maksymalną ochronę przed wiatrem.

Na upał

Koszula adidas Hiking Shortsleeve została stworzona z myślą o warunkach, w których najważniejsze jest utrzymanie suchej skóry.

Koszula adidas Hiking ShortsleeveKoszula adidas Hiking Shortsleeve

Technologia CLIMALITE® zapewnia maksymalnie szybkie odprowadzanie wilgoci i schnięcie materiału, a wygodny kołnierzyk ochroni szyję przed palącym słońcem.

Na trakt

Podłoże po którym prowadzi szlak często jest nierówne i kamieniste. Wystarczy nawet niewielki opad deszczu, aby łatwa droga zmieniła się w niebezpieczną i błotnistą przeprawę. Buty adidas FLINT II MID CP zapewniają perfekcyjną stabilizację nogi oraz przyczepność do podłoża w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Buty adidas FLINT II MID CPButy adidas FLINT II MID CP

Cholewka buta jest uszyta z nubuku oraz wyposażona w system CLIMAPROOF®, dzięki czemu w każdej sytuacji Twoja stopa będzie izolowana od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych. adidas wprowadził także specjalny system sznurowania, dzięki któremu but idealnie dopasowuje się do stopy.

Kolekcja odzieży Hiking została stworzona z myślą o prawdziwych turystach, dla których liczy się także styl w jakim realizują zamierzone cele. adidas Hiking łączy wszechstronność z niezawodnością oraz nowoczesnym designem.

Więcej informacji na www.adidas.com.

Cena:

Kurtka adidas Hiking 2.5L CLIMAPROOF STORM (V34637) – 559 PLN

Kurtka adidas Hiking Softshell (V34634) – 399 PLN

Koszula adidas Hinking Shortsleeve (V34610) – 199 PLN

Buty adidas FLINT II MID CP (G44709) – 399 PLN

Źródło: adidas

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0