HomeNowości z rynku

Rajd Miejski w Gliwiach – zlicz kroki z Timex

27 000 kroków – tyle ich zrobił zwycięzca konkursu Timex na odcinku pieszym Rajdu Miejskiego w Gliwicach. Ich zliczeniem zajął się zaś Timex Trail Mate – model mierzący dystans – przebyty i pozostały oraz rejestrujący całkowity czas aktywności, tempo i ilość spalonych kalorii, których nasz zwycięzca, na dystansie 25 km, spalił 3800.

Zegarek bardzo fajny (…) cieszę się, że będę miał teraz profesjonalny sprzęt do treningu – mówił Grzegorz Karkowski, zwycięzca konkursu.

II Rajd Miejski w Gliwicach (7-8 maja 2011) zgromadził na starcie 70 zespołów (160 zawodników), wśród których znalazły się takie osoby jak Radosław Zawrotniak (srebrny medalista olimpijski w szpadzie z Pekinu) oraz Mateusz Ligocki (olimpijczyk, snowboardzista). Wśród zespołów męskich zwycięstwo przypadło Łukaszowi Warmuzowi i Ireneuszowi Waludze, którzy 100 km trasę (25 km + 75 km), w tym odcinki piesze, jazdę na rowerze, rolkach i spływ kajakiem pokonali w 6 godzin 13 minut. Na uczestników czekały zadania specjalne, takie jak układanie puzzli na czas czy znajomość stylów architektonicznych oraz możliwość wykazania się umiejętnościami strzeleckimi, wspinaczkowymi oraz jazdy na trike’ach.

Timex Trail MateTimex Trail Mate

Pełną listę nagrodzonych zespołów można znaleźć na www.team360.pl.

Zegarki dostępne będą w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl od 1 czerwca 2011.

Cena: 249 PLN

Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

Źródło: Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0