HomeNowości z rynku

Montana – wszechstronna i innowacyjna nawigacja od Garmina

Garmin, globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, prezentuje najnowsze, przenośne urządzenie GPS Montana. Model ten to najbardziej zaawansowany produkt dostępny w ofercie Garmina. Wyróżnia się niezwykle wytrzymałą i odporną na ekstremalne warunki atmosferyczne obudową oraz innowacyjnymi funkcjami.

Najważniejsze cechy GPS Montana to:

  • odporna na wstrząsy i praktyczna konstrukcja, umożliwiająca montaż w dowolnych pojazdach,
  • podwójny system zasilania bazujący na wbudowanym akumulatorze oraz standardowych bateriach AA,
  • duży, 4-calowy, dotykowy ekran zapewniający pracę w płaszczyźnie poziomej i pionowej, co pozwala na efektywne korzystanie z bogatej oferty map Garmin.

Ponadto Montana posiada również wbudowany barometryczny wysokościomierz, trzyosiowy kompas oraz aparat cyfrowy z funkcją autofocus i matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli.

Montana została zaprojektowana tak, żeby bez najmniejszych problemów sprostać nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym i terenowym – powiedział Jakub Szałamacha, marketing manager Garmin Polska. – Nareszcie mamy wszechstronną nawigację, która sprawdzi się zarówno na wodzie jak i na lądzie. Montany można używać pływając łodzią, przemierzając trudno dostępne tereny pojazdem ATV, podczas wypraw górskich, czy po prostu w mieście, szukając drogi do najbliższego sklepu spożywczego.

Poczuj smak wolności

Z Montaną możesz śmiało spełnić swoje najbardziej szalone plany podróży. Najnowsza nawigacja Garmin jest wodoodporna i przystosowana do pracy w kurzu oraz błocie, także w trakcie podłączenia do dodatkowego źródła zasilania. Łatwy montaż w samochodzie, na motorze lub quadzie, możliwość skorzystania z alternatywnego źródła zasilania, funkcja komend głosowych oferowana przez City Navigator – to niewątpliwe zalety w przypadku korzystania z wszelkich, dostępnych pojazdów. Jednak Montana może być również doskonałym towarzyszem w naszych pieszych wędrówkach lub podczas biegania. Wystarczy tylko podłączyć słuchawki do wyjścia audio 3.5 mm aby usłyszeć komendy głosowe, które doprowadzą nas prosto do celu. Aby zobaczyć jak sprawdza się Montana w akcji, wystarczy odwiedzić stronę: www.garmin.com/Montana.

Korzystaj z bogactwa map

Montana, dzięki praktycznie nieograniczonej możliwości korzystania z całej oferty map Garmina, gwarantuje szerokie pokrycie obszarów wodnych i lądowych – ze szczególnym uwzględnieniem sieci dróg. Ponadto, po wykupieniu subskrypcji, użytkownicy mogą pobierać szczegółowe zdjęcia satelitarne wybranych obszarów udostępnione w ramach systemu BirdsEye. Montana jest dodatkowo kompatybilna z darmowym oprogramowaniem Custom Maps, dzięki któremu możemy przekonwertować papierowe lub elektroniczne mapy do formatu zgodnego z nawigacją Garmina.

Długi czas pracy

Montana przystosowana jest do działania z dodatkowym źródłem zasilania, dzięki czemu został znacznie wydłużony czas pracy. Oprócz standardowego, litowo-jonowego ogniwa, które zapewnia do 16 godzin pracy, można też skorzystać z trzech zwykłych baterii typu AA co da nam kolejne 22 godziny swobodnego używania nawigacji Garmin w terenie. 

Odkryj geocaching z Montaną

Montana, dzięki wsparciu dla formatu GPX, umożliwia swobodną zabawę w geocaching. Po skopiowaniu do pamięci urządzenia odpowiednich plików mamy dostęp do kluczowych informacji dotyczących skrytki, w tym danych na temat lokalizacji, ukształtowania terenu, poziomu trudności, podpowiedzi i opisów. A wszystko to bez konieczności ręcznego wyznaczania współrzędnych i korzystania z papierowych wydruków. Geocaching z nawigacją Montana dostarczy nam jeszcze więcej przyjemności i zabawy. Aby pobrać informacje na temat skrytek zlokalizowanych na całym świecie wystarczy odwiedzić darmowy serwis społecznościowy OpenCaching.com.

Utrwalaj wspomnienia

Podczas podróży i wycieczek możemy utrwalać najciekawsze i najpiękniejsze miejsca za pomocą wbudowanego aparatu o rozdzielczości 5-megapiskeli. Każde zdjęcie wykonane za pomocą nawigacji Montana będzie wzbogacone o informacje odnośnie współrzędnych geograficznych (geotagging). Dzięki temu bez najmniejszych problemów będziemy mogli wrócić do wcześniej odwiedzonych i sfotografowanych lokalizacji. Ponadto Montana, za sprawą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD, doskonale sprawdzi się jako przenośna przeglądarka zdjęć wykonanych za pomocą innych urządzeń.

Montana to najlepszy przykład kolejnego, innowacyjnego i wyznaczającego nowe standardy, produktu firmy Garmin, która od ponad 20 lat rozwija technologie służące poprawieniu jakości życia. Produkty Garmin są z powodzeniem wykorzystywane w branżach motoryzacyjnej, lotniczej, morskiej oraz turystycznej i sportowej. Więcej informacji na temat tego oraz innych produktów i usług oferowanych przez Garmin można znaleźć na stronach www.garmin.com, www.garmin.blogs.com i http://twitter.com/garmin.

Źródło: Garmin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0