HomeNowości z rynku

Wygraj 30 000 zł na realizację sportowego wyzwania życia – konkurs Idee Caffee Challenge

Rejs po oceanie, przeprawa przez piaski pustyni, speed riding po stokach alpejskich, pokonanie Polski na rowerze, a może coś zupełnie innego?

Idee Kaffee Challenge to pierwsza edycja konkursu kierowanego do wszystkich miłośników aktywności ruchowej, którzy marzą o realizacji swojego sportowego wyzwania życia. Konkurs jest elementem kampanii Idee Kaffee Zdrowa Energia, skupiającej się wokół uprawiania sportu i zdrowego stylu życia. Nagroda główna to 30 000 zł na realizację zgłoszonego w konkursie wyzwania.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkurs.ideekaffee.pl i opisać wymarzone wyzwanie sportowe. Spośród zgłoszonych prac jury wyłoni najciekawsze, które przejdą do drugiego etapu. Finałowe prace zostaną poddane głosowaniu internautów oraz ocenie Jury. Pod koniec sierpnia poznamy zwycięzcę, który dzięki wygranej będzie mógł podjąć się swojego wyzwania.

Ambasadorem konkursu oraz członkiem Jury jest Natasza Caban – Polka, która samotnie opłynęła świat, a obecnie przygotowuje się do kolejnego sportowego wyczynu – udziału na motorze w rajdzie w Maroko.

Nie czekaj, weź udział w Konkursie i zrealizuj swoje sportowe marzenie! Więcej informacji na stronie konkurs.ideekaffee.pl.

Źródło: Idee Kaffe

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0