HomeRynek outdoor

Nowy przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku

Od pierwszego czerwca 2013 roku nowym agentem marki Black Diamond w Polsce została firma Crag Sport, z siedzibą w Krakowie. Firma powstała wyłącznie na potrzeby rozwoju marki Black Diamond na naszym rynku. Będzie zajmowała się sprzedażą zarówno sprzętu wspinaczkowego, trekkingowego, narciarskiego, jak i technicznej odzieży, która pojawi się jesienią w wybranych sklepach.

Głównym założeniem nowego agenta jest zorientowanie działalności firmy na „produkt”. Cel ten będzie realizowany poprzez regularne szkolenia w sklepach, prezentacje produktów, visual merchandising oraz szeroko rozumiane działania PR.

Właścicielem firmy Crag Sport jest Bartłomiej Klocek. Od sześciu lat związany z branżą; w poprzednich firmach odpowiedzialny za sprzedaż i marketing technicznej odzieży oraz sprzętu wspinaczkowego. Prywatnie miłośnik wspinania, biegów górskich oraz narciarstwa skitourowego.

Wszystkich zainteresowanych ofertą firmy zapraszamy na zbliżające się targi do Friedrichshafen (stoisko B2-400), bądź do kontaktu w Polsce: info@cragsport.pl; +48 503 062 709.

Informacja prasowa firmy Crag Sport

***

Poprzednim przedstawicielem marki Black Diamond na polskim rynku była firma Raven Outdoor.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Ciekawe. Czy to pierwszy KLOCEK w efekcie domina? 🙂

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   z pewnoscia… i to domino. z pewnoscia… i to domino skladajace sie z wielu kostek…. inne znane brandy / firmy szykuja spektakularne ruchy…z tym ,ze jak to czesto bywa zainteresowane strony nie maja o tym pojecia ,ze lada moment beda „wyautowani” 🙂