HomeNowości z rynkuPraca

Praca w firmie Nordhorn: Handlowiec / Specjalista ds. marketingu

Firma Nordhorn Sp z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów skarpet specjalistycznych w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Intensywny rozwój sprawił, że aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Spółce Nordhorn na stanowisku:

Handlowiec / Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:

Organizowanie i realizacja sprzedaży asortymentu firmy na rynku europejskim i krajowym a w szczególności:

  • Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych stosunków biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, monitorowanie planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy z klientami,
  • Wspomaganie procesu planowania produkcji oraz zapasów wyrobów gotowych.

Wymagania:

  • Min. 3-lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w sprzedaży B2B w międzynarodowym środowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym, mile widziana znajomość języka dodatkowego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoki poziom kultury osobistej,
  • Nastawienia na budowanie długofalowych, partnerskich relacji biznesowych,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Terminowości oraz rzetelności w wykonywaniu zadań,
  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów krajowych i zagranicznych, prawo jazdy kat B.

W zamian oferujemy:

  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe zarówno w Polskich jak i międzynarodowych projektach,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy,
  • Pracę w rozwijającym się zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: office@nordhorn.com.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.nordhorn.com.pl oraz www.facebook.com/nordhorn.socks

Źródło: Nordhorn

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0