HomeRynek outdoor

Otwarcie salonu GO Sport w Rzeszowie

17 maja w Galerii Graffica odbędzie się otwarcie pierwszego salonu GO Sport w Rzeszowie. Na odwiedzających sklep czekają wielkie promocje cenowe oraz pokazy akrobacji sportowych i piłkarska strefa Adidas Speed Gun. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Cichopek. 

17 maja o godzinie 12:00 w Galerii Graffica w Rzeszowie odbędzie się uroczyste otwarcie największego w Rzeszowie sklepu sportowego i jednocześnie pierwszego w mieście salonu sieci GO Sport. W otwarciu uczestniczyć będzie Dorota Wiaderek, Dyrektor Generalna sieci GO Sport w Polsce. Nowy salon będzie miał 1 800 m2 powierzchni handlowej i jest zlokalizowany na drugim piętrze Galerii Graffica. 

Atrakcje na otwarcie

Na 17 maja zaplanowane zostały specjalne promocje cenowe dotyczące produktów sezonowych i odzieży sportowej. Zakupy uatrakcyjnią pokazy rolkarzy oraz występy Dawida Krzyżowskiego – mistrza tricków piłkarskich. Dla miłośników piłki nożnej powstanie specjalne stoisko Adidas Speed Gun, przy którym każdy fan futbolu będzie mógł strzelić na bramkę i zmierzyć prędkość lecącej piłki.

Stoisko będzie znajdowało się przed budynkiem Galerii i będzie czynne od godz. 10:00 do 16.00. Podczas otwarcia rzeszowskiego salonu GO Sport gościem specjalnym będzie popularna aktorka, Katarzyna Cichopek, która jako pierwsza zrobi zakupy w nowym sklepie.

Pełna oferta

Rzeszowski salon jest już 26. sklepem należącym do francuskiej sieci GO Sport w Polsce. W swojej ofercie będzie posiadał produkty z kilkudziesięciu kategorii sportowych, takich jak: bieganie, gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), fitness, rowery, rolki, tenis i inne sporty rakietowe, basen, sporty walki i turystyka górska. Klienci będą mieli również do dyspozycji profesjonalny serwis sprzętu sportowego (np. rowerowy, łyżwiarski i narciarski).

Informacja prasowa sieci Go Sport 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0