HomeRynek outdoor

Dwa nowe salony 4F jednego dnia

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce oraz Marcredo Center w Kutnie to dwa nowe miejsca, których ofertę handlową wzbogacą sklepy z odzieżą sportową i akcesoriami marki 4F.

Mimo dzielącej ich blisko 300-kilumetrowej odległości i usytuowania w dwu rożnych województwach (mazowieckim i łódzkim), oba salony zostaną otwarte tego samego dnia – 29 maja, br.

Uroczyste otwarcie salonów związane jest z inauguracją działalności nowej Galerii Bursztynowej przy ul. Gorbatowa i Żebrowskiego w Ostrołęce oraz centrum usługowo-handlowego Marcredo przy ul. Kościuszki 73 w Kutnie. Lokal zajęty przez 4F w nowo otwieranej galerii liczyć będzie 121 mkw., natomiast w centrum handlowym – 130 kmw. łącznej powierzchni.

Otwierając oba sklepy, sieć 4F w kraju wzrośnie do 125 lokalizacji, a planowane są kolejne punkty sprzedażowe, których otwarcie zaplanowano w roku bieżącym.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

 Informacja prasowa 4F 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 8 lat ago

  4f. idą jak przecinak

  • comment-avatar
   Anonim 8 lat ago

   przecinak. Aby tylko ten przecinak nie zatonął. Już było kilka takich przecinaków przez ostanie lata.