HomeRynek outdoor

Departament Handlu USA zaprasza na Outdoor Retailer Summer Market 2016

W dniach od 3 do 6 sierpnia w amerykańskim Salt Lake City odbędzie się kolejna edycja targów Outdoor Retailer Summer Market 2016. 

Wystawa odbywa się dwa razy do roku i jest największą na świecie imprezą targową w dziedzinie sprzętu turystycznego, ubrań, obuwia oraz akcesoriów używanych przy uprawianiu turystyki i sportów outdoorowych.

Na targach wystawiać się będzie 1600 wystawców z całego świata, a liczba odwiedzających szacowana jest na 50 tys. gości.

W ramach programu promocyjnego Departamentu Handlu USA, możliwa jest darmowa rejestracja na targi poprzez biuro International Trade Administration. Przedstawiciele biura umożliwiają również spotykania z amerykańskimi wystawcami, polscy delegaci będą mogli skorzystać na miejscu z International Business Center.

Osoby zainteresowane rejestracją na targi lub umówieniem spotkania z wybranymi wystawcami amerykańskimi proszone są o kontakt z Jolantą Mojsa, adres e-mail: Jolanta.Mojsa@trade.gov, tel. +48 22 625 4374.

Dokładne informacje o targach dostępne są na stronie: www.outdoorretailer.com, zaś o działalności biura na: www.export.gov/poland.

Źródło: Ambasada Amerykańska, U.S. Commercial Service

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0