HomeRynek outdoor

ISPO MUNICH 2017 już wkrótce! Najważniejsze informacje od polskiego przedstawiciela targów

Już za kilka dni, w niedzielę, 5.lutego rozpoczną się największe na świecie targi sprzętu i mody sportowej ISPO MUNICH 2017! Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa zestawienie najważniejszych informacji, które mogą ułatwić Państwu poruszanie się po tych ogromnych targach oraz po Monachium.

UWAGA WAŻNE:

Wszystkich, którzy posiadają profil na Facebooku, prosimy o dołączenie do naszego wydarzenia na polskim FAN PAGE’u ISPO. Będziemy tam publikować również w trakcie targów najważniejsze informacje o spotkaniach ze sportowcami, imprezach, zaproszeniach dla polskich odwiedzających, markach poszukujących partnera w Polsce. Jeśli klikną Państwo na ikonę WEZMĘ UDZIAŁ (po prawej stronie pod zdjęciem po otwarciu wydarzenia), będą Państwo otrzymywać te informacje. Niestety samo polubienie naszego profilu tego nie gwarantuje. Poniżej link na wydarzenie ISPO utworzone dla polskich odwiedzających i wystawców oraz nasz polski FAN PAGE ISPO.

https://www.facebook.com/events/1884511245119542/

oficjalny ISPO FAN PAGE w jęz. polskim www.facebook.com/ispopl

Visitor Official Planner – mapki ułatwiające orientację na targach

Poniżej przesyłamy link do elektronicznej wersji przewodnika, bez którego trudno poruszać się po tak dużych targach, jakimi są targi ISPO MUNICH.

Drukowaną wersję tego przewodnika otrzymają Państwo bezpłatnie na targach w punktach rejestracji oraz informacji. Warto w taki przewodnik się zaopatrzyć jeszcze zanim wejdą Państwo przez elektroniczne bramki. UWAGA: polski akcent na stronach 22-23 przy planie hali A5 🙂

http://www.ispo-mediaservices.com/prj_158/view/?nv=90&LNG=2

ISPO App

Zachęcamy Państwa do pobrania darmowej aplikacji ISPO MUNICH 2017. Aplikacja zawiera plany hal, pełny katalog wystawców, bazę eventów targowych, a także za jej pomocą można skonfigurować kalendarz spotkań wraz z wyznaczeniem najkrótszej trasy z jednego stoiska na drugie.

Układ grup produktowych w halach

Zapoczątkowana w roku ubiegłym zmiana grup produktowych w halach została utrzymana. Ci z Państwa, którzy odwiedzą targi po rocznej przerwie prosimy o sprawdzenie, gdzie zlokalizowany jest interesujący Państwa segment.

Ofertę związaną z poszczególnymi segmentami znajdziecie Państwo w następujących halach:

  • Segment Outdoor – hale A1, A2, A3
  • Segment Action – hale A6, B5, B6
  • Segment Ski – hale A4, A5
  • Segment Performance – hala C4
  • Segment Health&Fitness – hala B4
  • Segment ISPO VISION – hala B1
  • Segment Textrends – hala C3 oraz część hali C2 (w tym TAIWAN TEXTILES FEDERATION) i część hali B5 (np. firma JUKI z maszynami do szycia dla przemysłu odzieżowego)
  • Segment Sourcing – hale C1, C2

International Lounge – miejsce spotkań dla polskich odwiedzających sala konferencyjna B11

Podobnie jak w roku ubiegłym polscy odwiedzający będą mogli spotkać się w tzw. International Lounge, w której można umówić się na spotkanie z klientem czy po prostu odpocząć w trakcie intensywnego dnia targowego. Dostępne tam będą do poczytania również polskie i zagraniczne tytuły branżowe.

International Lounge znajduje się w pomieszczeniu konferencyjnym B11 (1 piętro, przy ruchomym chodniku tzw. Express Way, od strony wejścia WEST, schodami ruchomymi do góry i na lewo.

Lounge będzie otwarta w niedziela-wtorek w godz. 9.00-18.00, a w środę w godz. 9.00-17.00. Serdecznie zapraszamy!

Seminaria ISPO ACADEMY – wartość dodana wizyty na targach

ISPO ACADEMY, platforma szkoleniowa dla sklepów sportowych, już po raz czwarty zostanie zorganizowana na targach ISPO. Stoisko ISPO ACADEMY na targach znajduje się w obszarze wejścia EAST W ramach ISPO ACADEMY odbędą się podczas targów ciekawe wykłady i seminaria. Szczegółowy program wszystkich wykładów znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.ispo.com/en/academy/conferences/id_79686808/conference-at-ispo-munich-2017.html

RETAIL TOUR- Polska grupa

ISPO ACADEMY to również punkt startowy dla tzw. RETAIL TOURS – wycieczek dla odwiedzających targi ISPO organizowanych po sklepach sportowych i outdoorowych w Monachium. W poniedziałek po południu w godzinach 13.30-17.30 odbędzie się wycieczka dla polskich odwiedzających i wystawców. Odwiedzimy 4 sklepy: rowerowy concept store – Urbike, outdoorowy – Salewa World, rowerowy sklep monobrandowy – Bianchi Store i kultowy monachijski sklep outdoorowy – Globtrotter. W każdym ze sklepu spotkamy się z osobą odpowiedzialną za sprzedaż i/lub marketing. Managerowie tych sklepów opowiedzą o historii, a także chętnie podzielą się z nami wiedzą na temat strategii sprzedażowych, programów lojalnościowych, aktualnych bolączek związanych ze sprzedażą internetową itp. Pytania oczywiście mile widziane. Podczas wycieczki jest zapewnione tłumaczenie na język polski. Na chwilę obecną mamy ostatnie wolne miejsca. Udział w wycieczce w ramach polskiej grupy jest bezpłatny. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt tel. 695744503 lub 537 884 969 lub e-mail: bialek@ispo.com Decyduje kolejność zgłoszeń. Zbiórka polskiej grupy: godz. 13.15 stoisko ISPO ACADEMY w wejściu EAST – stoisko EOE.04. Prosimy o punktualne przybycie. Na wycieczkę zostanie podstawiony autokar.

Polscy wystawcy na targach ISPO MUNICH 2017

W tym roku na targach ISPO MUNICH zaprezentuje się 40 polskich firm (lista znajduje się TUTAJ). Zapraszamy do odwiedzenia stoisk rodaków.

Tradycyjna wspólna kolacja polskich wystawców i odwiedzających – w poniedziałek po targach (06.02.2017)

W poniedziałek, 06.lutego 2017 po targach, w ramach tzw. networkingu, organizujemy wspólne wyjście na kolację dla polskich wystawców i odwiedzających do typowo bawarskiej restauracji Zum Augustiner. Wstępna rezerwacja została dokonana na 60 osób.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby dołączyć, bardzo prosimy o zgłaszanie ilości osób oraz firmy do soboty, 04. lutego 2017.

Wszystkich odwiedzających serdecznie zapraszamy! Z terenów targowych ruszamy grupą o godz. 18.30 z INTERNATIONAL LOUNGE B11 (pomieszczenie konferencyjne, 1 piętro, przy Express Way od strony Wejścia WEST). Oczywiście możliwy jest dojazd na własną rękę, bezpośrednio na miejsce spotkania.

Restauracja Zum Augustiner mieści się na Starówce, między Marienplatz a Stachusem (Neuhauserstrasse 27).  www.augustiner-restaurant.com

Rezerwację mamy na hasło ISPO POLAND na godz. 20:00 (poniedziałek, 06.02.2017). Bardzo prosimy o wcześniejszą informację mailem lub telefonicznie do soboty, jeśli będą Państwo zainteresowani udziałem. Miejsc mamy zarezerwowanych na razie tylko 60. Jeśli informację dostaniemy wcześniej, będziemy mogli powiększyć il. miejsc. Na miejscu, dostawienie dodatkowych stolików może okazać się niemożliwe.

UWAGA: Wystawcy i odwiedzający zamawiają dowolne menu z karty i sami rozliczają się indywidualnie za zamówienie. My jedynie koordynujemy takie wspólne wyjście!

Bilety na komunikację miejską w Monachium

Aby poruszać się komunikacją miejską po Monachium, muszą Państwo nabyć odpowiedni bilet na komunikację MVV (wyjątek stanowią karty ISPO CARD, które uprawniają do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w okresie trwania targów+ shuttle busem z lotniska). Bilety na komunikację mogą Państwo nabyć w automatach na każdej stacji metra oraz S-Bahn oraz w punktach oznaczonych logiem MVV.

 

W przypadku grup od 2 -5 osób polecamy zakup biletów 3-dniowych typu GRUPPE (najbardziej opłacalne). Bilety 3-dniowe nie obowiązują na strefę, w której znajduje się lotnisko, a jedynie na tzw. INNENRAUM, w którym mieści się centrum miasta oraz tereny targowe. Jadąc z lotniska należy kupić bilet na tzw. Gesamtnetz.

Zakupiony bilet należy skasować przed wejściem na peron. Bilet nieskasowany jest nieważny.

UWAGA: Bilet dla odwiedzających nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów na targi. Przestrzegamy, że mandat za brak ważnego biletu MVV wynosi 50 euro!

Dojazd na targi – shuttle z lotniska

Dla Państwa dojeżdżających na tereny targowe z lotniska:

  • Dla posiadaczy ISPO CARD Shuttle Bus jest bezpłatny (za okazaniem ważnej ISPO CARD).
  • Cenach biletów dla pozostałych – 8 euro w jedną stronę, 13,5 euro w dwie strony.

Shuttle bus kursuje w terminie 4-8.02.2017 i zatrzymuje się przy wejściu WEST, EAST, NORD na terenach targowych. 

Program targów – highlights

Pod załączonym linkiem znajdą Państwo program targów z możliwością wyszukiwania: http://jl-medien.de/elm/prj_991/view/index.cfm?nv=0&refPrj=50&refBelonging=50_17&lng=2

Szczególnej Państwa uwadze polecamy produkty nagrodzone w ramach ISPO AWARD i ISPO BRANDNEW Award. W tym roku platforma ISPO BRANDNEW Village zlokalizowana jest w hali B5, a produkty wyróżnione znakiem jakości i innowacyjności – ISPO AWARD będzie można oglądać w hali B1 (hala ISPOVISION) na stoiskach B1.10+B1.20 – pasaż prezentacyjny pośrodku hali.

Tegorocznym tematem przewodnim targów jest rola kobiet w biznesie sportowym – zapraszamy na dedykowane wykłady w ramach ISPO ACADEMY, jak również do Women’s Lounge w hali B1.320 oraz na spotkania z damską kadrą zarządzającą i sportsmenkami podczas ISPO Selected Tours „Experts 4Women”. Tury odbywają się od niedzieli do wtorku o 11.00 i 15.30.

Innowacje w tekstyliach zostaną zaprezentowane w ramach platformy ISPO Textrends Forum w hali C3 oraz w wydzielonej części hali B5, przy platformie ISPO BRANDNEW. Stale umacniający się trend tzw. health style znalazł swoje odzwierciedlenia na targach ISPO w ramach platformy ISPO Health&Fitness w hali B4 (pasaż po środku hali). Polecamy Państwa uwadze halę B6 – ISPO POLYGON, gdzie w innowacyjnej formule i nowej aranżacji zaprezentują się marki z segmentu Action.

Na targach obecni będą znani sportowcy – dokładną listę znajdziecie Państwo tutaj: http://munich.ispo.com/en/TRADE-SHOW-VISITORS/Highlights-Events/Prominent-visitors/

ISPO Get-Together – po oficjalnym zakończeniu dnia targowego wystawcy jak i odwiedzający mogą kontynuować networking w nieformalnej atmosferze podczas ISPO Get-Together. Wieczorne spotkania branży będą się odbywały codziennie (niedziela, poniedziałek, wtorek) po targach w zewnętrznej części Atrium wejścia WEST naprzeciwko hali A1, 17.30-20.00.

Internet na targach

Wszyscy odwiedzający mogą korzystać na targach z bezpłatnego Wi-Fi (zasięg w halach targowych, w obszarach wejść oraz atrium). Prędkość do 1,5Mb/sec, dzienny limit poboru danych – 50MB. Limit odnawiany jest następnego dnia.

Aby nawiązać połączenie prosimy wybrać na urządzeniu sieć messeWifi oraz uruchomić przeglądarkę. Nastąpi przekierowanie do strony logowania. Tam prosimy wpisać numer telefonu, na który zwrotnie zostanie smsem przysłane hasło. UWAGA – jedno hasło dotyczy jednego urządzenia, nie można korzystać z Internetu na innym urządzeniu za pomocą tego samego hasła. Aby móc korzystać z Internetu na innym urządzeniu konieczna jest ponowna rejestracja z podaniem innego numeru telefonu.

Hasło ważne jest przez cały okres targów – nie jest wymagana ponowna rejestracja.

Polish Outdoor Group Lounge

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa, nie tylko outdoorową społeczność, do POG Lounge zorganizowanej przez polską organizację zrzeszająca firmy branży outdoor – Polish Outdoor Group. Na stoisku będzie można zasięgnąć informacji o działalności organizacji i eventach promujących aktywności outdoorowe, tj. Himalayan Camp na przystanku Woodstock czy obozie Wintercamp. POG Lounge mieści się ramach POLISH OUTDOOR VILLAGE skupiającej 5 polskich firm związanych z branżą outdoroową i sportową.

POG Lounge – hala A3. 228

MAJESTY 10th Anniversary Party – Zaproszenie na obchody 10. jubileuszu marki!

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki MAJESTY, która będzie świętowała swoje 10lecie! Sukcesy polskich marek zawsze warte są podkreślenia!

Termin: 5.02.2017 (niedziela); start: godz. 17:00. Impreza przewidziana jest do godz. 20.00; stoisko: A6.300 w hali A6.

W imieniu marki zapraszamy!!

Godziny otwarcia targów dla odwiedzających

5-7. luty (niedziela-wtorek): 9:00-18:00

8 luty (środa): 9.00- 17.00

Parkingi + adres do nawigacji

Podczas targów dla odwiedzających przygotowane zostały parkingi: Parkhaus WEST (parking zadaszony – koszt 12euro/dzień), Parking P1 (parking otwarty od strony wejścia NORTH – koszt: 10 euro/dzień), Parking P7 (parking otwarty od strony wejścia EAST, koszt: 10euro/dzień). Plan sytuacyjny z parkingami:

Kolorem pomarańczowym na planie zaznaczone są parkingi dla odwiedzających.

Adresy do wpisania w nawigację:

Hale A1-A3, B1-B3, C1-C2

Parkhaus West                               

Paul-Henri-Spaak-Str. 6

81829 München

Hale A6-A4, B6-B4,          Hale C3-C4

Eingang Ost                      Eingang Nord
Am Messeturm 4               Paul-Henri-Spaak-Str. 12
81829 München                 81829 München

GPS-Daten Messe Längengrad: 11.695547

Muenchen/ICM Breitengrad 48.134962

Kontakt na targach:

Informujemy, że nasze polskie biuro rusza w piątek 03.02.2017 o godz. 14.00 do Monachium. Od godz. 14.00 będziemy więc niedostępni pod telefonami stacjonarnymi.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy lub kontakt na tel. komórkowy:

Joanna Biernacka-Goworek: + 48 695 744 503

Agata Białek: +48 537 884 969

Życzymy Państwu spokojnej drogi do Monachium, udanych targów i owocnych rozmów handlowych!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Joanna Biernacka-Goworek

Agata Białek

Pro Business Consulting

Oficjalny Przedstawiciel targów ISPO w Polsce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0