HomeNowości z rynku

The North Face Apex Flex GTX

The North Face Apex Flex GTX łączy najlepsze parametry ochronne kurtek technicznych z komfortem kojarzonym dotychczas jedynie z miękkimi bawełnianymi bluzami. To pierwszy tego typu produkt na rynku, który nie daje się zamknąć w ramach wyznaczanych przez tradycyjne kategorie odzieży przeznaczonej dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

The North Face Apex Flex GTX łączy najlepsze parametry ochronne kurtek technicznych z komfortem

The North Face Apex Flex GTX zapewnia pełną swobodę ruchów, dzięki zastosowaniu miękkiego i rozciągliwego materiału. Połączony on został z membraną GORE-TEX gwarantującą ochronę przed deszczem i odprowadzenie na zewnątrz pary wodnej, powstającej w czasie intensywnego wysiłku fizycznego.

The North Face Apex Flex GTX

„The North Face Apex Flex GTX® nie jest zwykłą kurtką przeciwdeszczową, ani też softshellem. Jest to w gruncie rzeczy produkt z zupełnie nowej kategorii. Najlepsza ochrona przed deszczem i maksymalna oddychalność pozwala iść dalej, kiedy inni muszą szukać schronienia. Bez względu na to, czy jest to wspinaczka w słońcu, wędrówka w deszczu, czy też rozkładanie namiotu przy silnym wietrze – Apex Flex GTX będzie najlepszym rozwiązaniem.” – tłumaczy Darren Cookson, Wiceprezes ds. produktu w The North Face® EMEA.

Informacja prasowa The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0