HomeNowości z rynku

Odzież Dare 2b w królewskiej garderobie!

Królowi Hiszpanii, Filipowi VI, podczas Mistrzostw Świata Sierra Nevada 2017 bardzo spodobała się kurtka Enthrall brytyjskiej marki Dare 2b.

Król Hiszpanii podczas Mistrzostw Świata Sierra Nevada 2017 w narciarstwie dowolnym (fot. arch. Dare2b)

Mistrzostwa Świata odbywały się od 7 do 19 marca 2017 r. w górach Sierra Nevada w Hiszpanii. Równolegle rywalizowali snowboardziści oraz narciarze w narciarstwie dowolnym. Król Hiszpanii, również miłośnik nart, pojawił się w ośrodku sportów zimowych Sierra Nevada podczas zawodów dwukrotnie: najpierw podczas otwarcia, a potem jeszcze w trakcie zawodów.

Król Filip VI nie tylko powitał wszystkich zgromadzonych, ale również wręczał nagrody i medale oraz gorąco kibicował zawodnikom. Cały czas ubrany w kurtkę Enthrall Dare 2b w kolorze alpine forest! Hiszpańskiego króla pokazywały liczne media międzynarodowe. Jego zdjęcia w kurtce pojawiły się także w prasie hiszpańskiej.

Król Hiszpanii podczas Mistrzostw Świata Sierra Nevada 2017 w narciarstwie dowolnym (fot. arch. Dare2b)

Zielone i zielono-żółte odcienie kurtek Enthrall Dare 2b zdominowały całe mistrzostwa. Marka Dare 2b ubrała w nie organizatorów zawodów. Odzież Dare 2b wybrały także teamy narodowe Francji i Wielkiej Brytanii.

Dare 2b Enthrall Jacket to wygodna, ciepła i lekka, a przy tym bardzo wytrzymała męska kurtka narciarska zapewniająca niesamowite uczucie swobody podczas jazdy i przemieszczania się w górach. Licznie kieszenie pomieszczą dokumenty, kluczyki, telefon, skipass. Dodatkowa kieszeń ze specjalnie wyciętym otworem pozwala cieszyć się muzyką z odtwarzacza MP3. Przed niekorzystnymi warunkami zabezpiecza wodoodporny materiał z trwałą powłoką odpychającą wodę, a przed niskimi temperaturami chroni ciepła i lekka specjalistyczna izolacja. Ochronę przed śniegiem podczas wywrotek, jak i kiepskiej pogody wzmacnia dodatkowo: sportowy kaptur z regulacjami, ściągacze na mankietach z osłoną dłoni oraz wzmacniany fartuch zapobiegający wnikaniu śniegu. Komfort podczas wysiłku zapewnia oddychający materiał i zamki wentylacyjne pod pachami.

Nic dziwnego, że podczas dwóch dni spędzonych na Mistrzostwach Świata w Sierra Nevada król Filip z kurtką Enthrall się nie rozstawał. Tak bardzo przypadła mu do gustu, że otrzymał od Dare 2b drugą – w kolorze czarnym.

Prawda, że w zielonej królowi bardzo do twarzy?

Informacja prasowa Dare2b

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0