HomeNowości z rynku

Fantasy Ridge – The North Face prezentuje nową kolekcję

Marka The North Face zaprezentowała nową, lifestyle’ową kolekcję, której sercem jest prawdziwa górska legenda: kurtka Fantasy Ridge. Na rynek trafiła po raz pierwszy w 1993 roku, a jej nazwa nawiązuje do grani po wschodniej stronie Everestu. Brytyjski himalaista George Mallory, próbował zdobyć tą granią szczyt najwyższej góry świata, uznał jednak że jest zbyt niebezpieczna, a jej pokonanie pozostanie raczej w sferze fantazji.

Dziś ta miejska kolekcja zawiera to, co najlepsze – oldschoolowy styl połączony z najnowocześniejszymi technologiami. Ciekawy dobór kolorów i krój zainteresują tych, którzy doceniają ubrania inspirowane latami dziewięćdziesiątymi.

Poza kurtką Fantasy Ridge, kolekcję tworzą kurtka i spodnie Staff Fleece (projekt z 1990 r.), Longsleeve Fine2 i dobrze znana kamizelka Nuptse (na rynek wprowadzona w 1992 r.). Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, inspirowanych modą panującą pod koniec ubiegłego wieku.

Sesja prezentująca najnowszą kolekcję wyprodukowana została przez ekipę The Basement (@basementapproved), za zdjęcia odpowiadał Elliot Jones (@jones_photo), a całość zrealizowana została w różnych londyńskich lokalizacjach.

Cała kolekcja dostępna jest w wybranych sklepach The North Face oraz na stronie www.thenorthface.com od 20 lutego 2018r.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Kaffka 6 lat ago

    Ta lifestyl’owa kolekcja nadaje się w teren czy lepiej rozejrzeć się za czymś innym . Głównie patrzę na kurtkę fantasy ridge wersje bez goretexu .