HomeNowości z rynku

Kolekcja Mountain marki Helly Hansen

Marka Helly Hansen stworzyła kolekcję Mountain, podczas projektowania której współpracowała z doświadczonymi przewodnikami i ratownikami górskimi. Ich wiedza pozwoliła projektantom marki wypracować linię ubrań, która zapewnia maksymalny komfort, nawet podczas kilkudniowych wypraw w góry.

(fot. arch. Helly Hansen)

Kolekcja zawiera między innymi  modele technicznych spodni oraz lekkich, puchowych kurtek. Projektanci zadbali o detale, tak, aby każdy produkt był praktyczny i dostosowany do trudnych, górskich warunków.

Norweska marka jak zawsze stawia na ochronę, wykorzystując w kolekcji Odin Huginn Pant dla mężczyzn i Odin Muninn Pant dla kobiet materiał softhell. Dodatkowym atutem jest specjalna powłoka DWR zapewniająca najwyższą ochronę przed przemakaniem. Odpowiedni krój warstwy softshell zapewnia swobodę ruchów.

Odin Huginn Pant, Helly Hansen

Lekka kurtka puchowa Verglas Light Jacket dla mężczyzn i kobiet to nowa odsłona bestsellerowego modelu norweskiej marki.

Verglas Light Jacket, Helly Hansen

Verglas wykonano z materiału softshell. Jest on idealny do utrzymania ciepła i przewiewności w miejscach, w których tego najbardziej potrzebujemy. Kurtka wypełniona jest gęsim puchem w kombinacji z ociepliną Primaloft  i może być niezależną warstwą zewnętrzną lub dociepleniem wewnętrznym.

 Informacja prasowa Helly Hansen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0