HomePraca

Sklep Górski Weld: Praca szuka człowieka!

Oferta pracy w Sklepie Górskim Weld (weld.pl) na stanowisku: sprzedawca, doradca klienta. Przedstawiamy szczegóły ogłoszenia.

Szukamy nowego członka Zespołu Sklepu Górskiego weld.pl. Zależy nam na komunikatywnej, pracowitej i odpowiedzialnej osobie mającej kontakt z górami nie tylko w świecie wirtualnym.

Od osoby takiej oczekujemy przede wszystkim wsparcia nas w codziennych obowiązkach takich jak:

  • aktywna pomoc klientom podczas zakupów w sklepie stacjonarnym i internetowym (tak, aby zawsze wychodzili od nas zadowoleni)
  • działania na rzecz atrakcyjnej ekspozycji towaru
  • dbanie o porządek w sklepie, magazynie oraz serwisie narciarskim
  • tworzenie dobrej atmosfery w miejscu pracy;

Z naszej strony możemy zaoferować ciekawą, często nieszablonową pracę na pełny etat (umowa o pracę) w zgranym zespole. Ponadto szkolenia sprzętowe, zniżki pracownicze, a także możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz dobrą kawę z ekspresu.

***

Swoje CV prześlij do nas na adres info@weld.pl wraz z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez administratora oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora.”

Sklep Górski Weld.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0