HomeLeksykon Polskich Marek

Leksykon Polskich Marek: Brubeck

Brubeck to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Często podkreślanym atutem tej marki jest umiejscowienie produkcji w Polsce, w mieście o historycznej tradycji tkactwa – Zduńskiej Woli. W bogatym asortymencie znajdziemy m.in.: odzież funkcjonalną, termoaktywną odzież sportową i outdoorową, oraz bezszwową bieliznę z bawełny i wełny.

W dzisiejszych czasach, kiedy firmy decydują się na wykonywanie większości produkcji w odległych, azjatyckich krajach, możliwość 100% kontroli i elastycznego modyfikowania procesów bywa ograniczona. Nie dotyczy to marki Brubeck, która swoje biura projektowe oraz całość produkcji utrzymuje nadal w całości w Polsce. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, posiadanie własnej fabryki w Zduńskiej Woli pozwala na pełną kontrolę jakości – od tworzenia przędzy do pakowania gotowych produktów.

Prawidłowa wymiana ciepła między organizmem człowieka a otoczeniem ma szczególny wpływ na efekty aktywności i poczucie komfortu podczas biegania, jazdy na rowerze, trekkingu czy wspinaczki. Odzież termoaktywna marki Brubeck powstała z myślą o wszystkich aktywnych fizycznie osobach, narażonych na zmienne warunki atmosferyczne (temperatura, wiatr, wilgotność). Jej zalety sprawdzą się również na co dzień – w domowych warunkach lub w pracy.

Bluzy z kolekcji Thermo

Kolekcja marki Brubeck dzieli się na trzy podstawowe serie: Active, Comfort i Protect. Pierwsza z kategorii obejmuje sztandarowe produkty marki – odzież przeznaczoną do użytkowania w trakcie aktywności. Produkty z serii Comfort zapewniają, jak sama nazwa wskazuje, komfort w sytuacjach codziennych, natomiast Protect to odzież termoaktywna przeznaczona dla osób pracujących w trudnych i nieprzyjaznych warunkach.

Wśród bogatego asortymentu znajdziemy produkty przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Będzie to bielizna codzienna, sportowa i akcesoria:

  • majtki / bokserki
  • staniki
  • koszulki, koszulki bez rękawów oraz z długim rękawem
  • bluzy
  • spodnie / leginsy
  • skarpetki
  • czapki / opaski
  • kominy / kominiarki
  • rękawiczki / rękawki kolarskie

Bluzy z kolekcji Extreme Wool

Jednym z ważniejszych produktów Brubeck są bluzy z kolekcji Extreme Wool, które wytwarza się z jednego z najlepszych naturalnego surowców na świecie – wełny merino. Materiał jest miękki, delikatny w dotyku, nie gryzie i nie drapie. Włókna zastosowane w kolekcji Extreme Wool to szlachetna odmiana wełny z merynosów australijskich. Dzięki dużej elastyczności wełny bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Dopasowuje się też dobrze do ciała, jest łagodna dla skóry i nie zostawia śladów dzięki bezuciskowym ściągaczom i płaskim szwom.


Profil firmy

Marka: Brubeck

Strona www: www.brubeck.pl

Adres e-mail: brubeck@brubeck.pl

Podstawowe produkty: odzież termoaktywna i wełniana

Główna siedziba firmy: Zduńska Wola

Lokalizacja produkcji: Zduńska Wola

Główny rynek zbytu: Polska

Zagraniczne rynki zbytu: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Dania

Charakterystyka produktów: Odzież termoaktywna BRUBECK ma za zadanie skutecznie wspierać naturalne, biologiczne procesy termoregulacji organizmu, odpowiadające za utrzymanie komfortu cieplnego naszego ciała. Od reakcji organizmu na wysiłek, jakiemu go poddajesz, oraz od warunków zewnętrznych (temperatury, wilgotności, wiatru) zależy jaka ochrona i wsparcie są Ci potrzebne.

Krótka historia marki: Od 2005 projektujemy i produkujemy funkcjonalną, termoaktywną odzież sportową i outdoorową, a także bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową. W przypadku odzieży termoaktywnej, projektowanie to nie tylko opracowanie wzoru czy kroju wykonywanych części garderoby. O funkcjonalności tej odzieży decyduje odpowiedni dobór przędz i zestawienie dzianin. Nasza fabryka, pracująca na najnowocześniejszych włoskich maszynach, produkuje ubrania na najwyższym światowym poziomie. Stosujemy rozwiązania oparte na naukowych badaniach, doświadczeniu profesjonalnych sportowców i własnej, chronionej tajemnicą wiedzy o składzie i właściwościach użytych surowców i ich odpowiednim łączeniu.

Komentarz właściciela:

Wśród naszych klientów są zarówno sportowcy amatorzy, jak i profesjonaliści. Ich pasje i dokonania są dla nas inspiracją, a fakt, że wykorzystują oni naszą odzież, to powód do dumy. Dlatego konsekwentnie wspieramy osoby aktywnie uprawiające sport, turystykę i rekreację, sponsorując ich poczynania. Angażujemy się również w akcje społeczne i charytatywne. Jesteśmy znani.

***

Zapraszamy również do pozostałych artykułów w naszym cyklu poświęconym polskim producentom.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0