HomeNowości z rynku

Columbia prezentuje kolekcję lifestyle na 80. rocznicę powstania marki

Styl, funkcjonalność i technologia w unikatowym wydaniu streetwear, to główne akcenty kolekcji retro zaprojektowanej na 80. rocznicę powstania marki Columbia. Ta oryginalna, limitowana kolekcja oferuje wybrane legendarne „elementy” odzieży i dodatków, równocześnie podkreślając dziedzictwo, wyjątkowość i ponadczasowość oferowanych produktów.

Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket (fot. Columbia)

Na kolekcję składają się stylowe bluzy, bluzy z polaru z kapturem i wiele akcesoriów z nadrukami z logo Columbia. Produkty z kolekcji retro łączą w sobie oryginalny wygląd i wyjątkowy komfort noszenia dzięki zastosowaniu funkcjonalnych technologii. Jedną z nich jest Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D, którą firma wprowadziła w sezonie jesień-zima 2018. Poprawia ona komfort cieplny odzieży bez zwiększania ilości izolacji i pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała, 37°C.

Bugaboo 1986 Interchange Jacket powraca

Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket (fot. Columbia)

Jednym z najważniejszych kamieni milowych w historii marki było wprowadzenie na rynek w 1986 roku kurtki Bugaboo Jacket. Bugaboo była pierwszą kurtką z systemem „zip-in / zip-out”, zwanym również „3 w 1”, pozwalającym na wypięcie wewnętrznej, flisowej bluzy i noszenie jej oddzielnie. Dzięki temu kurtkę można było dopasować do każdych warunków pogodowych.

Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket (fot. Columbia)

Kurtka Bugaboo z kolekcji retro jest dostępna w oryginalnych wersjach kolorystycznych z 1986 r. w wersji męskiej i damskiej. Zawiera oryginalne logo Columbia i oznaczenia z okazji 80. rocznicy powstania marki. Cena kurtki Bugaboo wynosi 839 PLN.

Norwester II Jacket

Columbia Norwester II Jacket (fot. Columbia)

Do najważniejszych produktów kolekcji retro należy także Norwester II Jacket, kurtka o stylistyce kangurki wkładanej przez głowę, z długimi zamkami, wodoodpornymi szwami i wyposażona w technologię Omni-Heat Thermal Reflective 3D zapewniającą maksymalny komfort cieplny. Sugerowana cena detaliczna to 739 PLN.

Parka z kamuflującym wzorem to kolejny unikatowy element limitowanej kolekcji retro, sprzedawanej w Polsce wyłącznie przez sklep Veteran Store&Gallery (www.vtrn.pl) oraz Urban City (www.urbancity.pl).

Columbia PNW (fot. Columbia)

Więcej na stronie https://www.columbia.com/.

***

Columbia – flagowa marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Columbia stała się liderem rynku dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych.

Columbia Bogaboo 1986 Interchange Jacket (fot. Columbia)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0