HomeNowości z rynku

SAXX: Jazda na pełnych obrotach

Kolarstwo – dla jednych życiowa pasja, dla innych jeden ze sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Bez względu na to, jakimi pobudkami się kierujemy, jazda na rowerze należy prawdopodobnie do najpopularniejszych i najprzyjemniejszych sportów na świecie. I choć patrzenie na świat z perspektywy rowerowego siodełka bywa wielką frajdą, zbyt długiej przejażdżce, szczególnie w przypadku mężczyzn, może towarzyszyć pewien dyskomfort, a nawet ból. W związku z tym, marka SAXX do dyspozycji pasjonatów sportów rowerowych oddaje specjalną bieliznę, dzięki której każdy facet odpowiednio zatroszczy się o swoje klejnoty.

SAXX: Jazda na pełnych obrotach (fot. mat. SAXX)

Siodełko to nie wszystko

Aby efekty treningu rowerowego były jak najlepsze, nie ma innej możliwości – musimy wycisnąć z siebie siódme poty. Wiąże się to z koniecznością kilkugodzinnego spędzenia czasu na siodełku, które, szczególnie w przypadku rowerów szosowych, jest twarde i wąskie. Decydując się na ich wymianę na większe i bardziej miękkie, rower straci swoje sportowe parametry. Profesjonalni kolarze korzystają więc ze specjalnych spodenek rowerowych z miękkim podbiciem, które nie rozwiązują jednak najbardziej newralgicznego problemu – bólu jąder.

SAXX: Jazda na pełnych obrotach (fot. mat. SAXX)

Zawsze pod kontrolą

Ból genitaliów związany z jazdą na rowerze wiąże się ze zbyt dużą swobodą ich przemieszczania się w spodenkach. Podnosząc rytmicznie nogi, chcąc utrzymać odpowiednią kadencję, często uderzamy udami w klejnoty powodując przenikliwy ból. Także częste zmiany naszej pozycji na siodełku sprawiają, że interes nie układa się w sposób najbardziej optymalny. W odpowiedzi na ten problem, marka SAXX stworzyła bieliznę przeznaczoną dla sportowców. Została wyposażona w specjalny hamak na męskie klejnoty, który gwarantuje ich stałe ułożenie w jednym miejscu, eliminując tym samym źródło uporczywego dyskomfortu. Do produkcji Saxxów wykorzystano najnowocześniejsze technologie, dzięki którym bielizna oddycha, szybko odprowadza pot, a także jest niezwykle lekka oraz przyjemna w dotyku.

SAXX: Jazda na pełnych obrotach (fot. mat. SAXX)

Jazda na rowerze jest doskonałym sposobem na zbudowanie formy, zgubienie kilku zbędnych kilogramów, czy po prostu spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Nie warto zatem psuć sobie tej atrakcji bólem jąder, który może sprawić, że bardzo szybko zawrócimy do domu. Marka SAXX, oddając do dyspozycji facetów specjalną bieliznę, zachęca ich do podniesienia sobie wysoko poprzeczki, a w kontekście rowerów – jazdy na pełnych obrotach. Teraz już nie ma wymówek!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0