Uaktualniona lista polskich przedstawicieli marek na targach ISPO MUNICH 2014

Przedstawiamy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli zagranicznych i polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

  • Arc’teryx (Hala B5, stoisko 312)

niedziela-wtorek

Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

  • Black Diamond (Hala B5, stoisko 412)

niedziela-wtorek

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: info@cragsport.pl

  • Bolle (Hala A3, stoisko 210)

niedziela-środa

Marcin Nawrocki, kom. +48 608 352 270, email: marcin@malavi.pl

  • Buff (Hala A6, stoisko 319)
  • Gabel (Hala A5, stoisko 224)

niedziela-środa

Radosław Kasprzak, kom. +48 666 016 660, email: radek@malavi.pl

  • Care Plus (Hala A6, stoisko 417)

niedziela

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

  • Columbia, Sorel (Hala B6, stoisko 307)

niedziela-wtorek

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

  • Chiruca (Hala B5, stoisko 428)
  • Deproc (Hala B6, stoisko 611)
  • Providus (Hala A6, stoisko 425)
  • Salewa (Hala B5, stoisko 402)

poniedziałek-wtorek

Konrad Paluszewski, kom. +48 694450307, email: konrad.paluszewski@aventura.com.pl

  • Dynafit (Hala B5, stoisko 512)

niedziela-wtorek
Piotr Gąsiorowski, kom. +48 506 420 810, email: polska@salewa.com

  • Five Ten (Hala B5, stoisko 418)
  • Bergans of Norway (Hala A6, stoisko 101)

niedziela-wtorek

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: office@mjsport.pl

  • FIVE SEASONS (hala B2, stoisko 104)

Poniedziałek-wtorek

Dariusz Sokołowski kom. +48 884 988 941 e-mail: dariusz@rekreacja.co

  • Fjallraven, Hanwag, Primus, Brunton, Tierra (Hala A6, stoisko 201)
  • Tatonka (Hala A6, stoisko 415)

niedziela-poniedziałek

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 8889, j.rymowicz@hbmm.pl

  • Hi-tec (Hala B6, stoisko 311)
  • Iguana (Hala A3, stoisko 518)
  • Colmar (Hala B2, stoisko 304)
  • Icepeak (Hala B2, stoisko 302)

poniedziałek-wtorek
Szymon Reichert, kom. 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl   

  • Helly Hansen (Hala B2, stoisko 406)

niedziela-wtorek

Wojciech Jastrzębski, kom. +48 602 211 766, email: wojciech.jastrzebski@hellyhansen.com

Mirosław Bugaj, kom. +48 602217711, email: miroslaw.bugaj@hellyhansen.com

  • GORE-TEX® (Hala B6, stoisko 400)

niedziela-wtorek

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

  • Jack Wolfskin (Hala B6, stoisko 301)

niedziela-środa

Marcin Gabryołek , kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

  • Kamik (Hala B5, stoisko 101) 
  • Kong (Hala B5, stosiko 548) 
  • Trekmates (Hala B6, stoisko 522)

niedziela-poniedziałek

Jarek Jakubowski , tel. kom +48 501 37 69 17, email: patisport@wp.pl

  • LIGHT MY FIRE (Hala A6, stoisko 133)

niedziela

Marek Kwaczonek, +48 606 277 997, marek.kwaczonek@makanu.com.pl

  • SIGG (Hala B3, stoisko 312)

poniedziałek

Marek Kwaczonek, +48 606 277 997, marek.kwaczonek@makanu.com.pl

  • Kastinger (Hala A5, stoisko 604)
  • 10Peaks (Hala A5, stoisko 528)
  • Dahu (Hala A5, stoisko 225)

poniedziałek-środa

Piotr Witek, kom. +48 502 202 760, email: piotr@ajsgrupa.pl

Robert Janus, kom. +48 501 511 300, email: robert@ajsgrupa.pl

  • Marmot (Hala A6, stoisko 301)
  • Smartwool (Hala A6, stoisko 419)
  • Patagonia (Hala A3, stoisko 301)
  • Aku (Hala A6, stoisko 200)

niedziela-środa

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

  • Millet (Hala B5, stoisko 524)
  • Eider (Hala B6, stoisko 511)

Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

  • Nikwax (Hala B6, stoisko 100)

niedziela – środa

Tomasz Kruk, kom. +48 503 546 658, tomasz.kruk@nikwax.com

Marcin Gawron, kom. +48 515 108 065, marcin.gawron@summit.pl

  • Pacsafe (Hala B3, stoisko 303)
  • Thermos (Hala B3, stoisko 501)
  • Polygiene – Scandinavian Village (Hala A5, stoisko 300)

czwartek-sobota

Arkadiusz Majewski, kom. +48 505 172 824, email: arek.majewski@redbird.pl

  • Polartec, LLC (Hala B6, stoisko 507)

niedziela-środa

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

  • Regatta / Dare2B (Hala A3, stoisko 201)

niedziela-wtorek

Zenon Raszyk, email: zraszyk@regatta.com

  • Salewa (Hala B5, stoisko 402)

niedziela-wtorek

Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675 , email: grzegorz.hajny@salewa.com

  • The North Face (Hala B6, stoisko 201)

niedziela-poniedziałek

Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Dariusz Boniecki, kom. +48 604 544 664, email: dariusz_boniecki@vfc.com

Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422, email: tomasz_gunia@vfc.com

Witold Pawłowski, kom. +48 600 374 002, email: witold_pawlowski@vfc.com

  • Thorlo (Hala B3, stoisko 419B)

poniedziałek-wtorek (zapraszam do wcześniejszego umówienia spotkania)

Krzysztof Chajduga, kom. +48 603 931 321 email: marketing@alvika.com.pl 

***

Zainteresowanych dopisaniem do listy prosimy o kontakt na adres: az@4outdoor.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0