HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Targi Sport Source Europe’08 w Monachium

W dniach 29 czerwca -1 lipca 2008 w Monachium (Niemcy) odbędzie się premierowa edycja nowego wydarzenia w międzynarodowej branży sportowej – targów Sport Source Europe. Organizatorem tej imprezy jest spółka Messe München GmbH, organizator największych na świecie targów sportowych ispo. Nowe targi poświęcone będą w całości segmentowi sourcing.

Sport Source Europe, logo
Impreza ta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy poszukują dostępu do jakościowo dobrych produktów oraz efektywnej kooperacji w zakresie produkcji towarów i świadczenia usług.

Targi Sport Source Europe odbędą się na terenach centrum wystawienniczego M.O.C. w dzielnicy München – Freimann (tereny targowe w centrum miasta).

Wystawcy premierowej edycji targów Sport Source Europe zaprezentują odwiedzającym różnorodną ofertę podzieloną na 17 obszarów tematycznych: wyposażenie do gry w piłkę nożną, sprzęt rowerowy, sprzęt fitnessowy i gimnastyczny, wyposażenie treningowe, sprzęt do gry w golfa oraz akcesoria golfowe, sprzęt do sportów halowych, sprzęt do sportów outdoorowych, sprzęt do sportów rakietowych, rolki i deski skateboardingowe, buty sportowe, sprzęt do sportów zespołowych na wolnym powietrzu, sprzęt do sportów wodnych, sprzęt do sportów zimowych, odzież sportowa & akcesoria, tkaniny & dodatki, wyposażenie sklepów sportowych, wydawnictwa branżowe.

Atuty targów Sport Source Europe:

  • pierwsza samodzielna platforma Targów Monachijskich przeznaczona do komunikacji biznesowej dla segmentu sourcing na rynku europejskim,
  • ponad 500 wystawców z 10 krajów skupionych w jednym miejscu i czasie na powierzchni ok. 3000 m2 w hali 4 ośrodka wystawienniczego M.O.C.,
  • 6 pawilonów narodowych: Chiny, Tajwan, Hong Kong, Indie, Turcja, Pakistan,
  • 38 lat doświadczenia spółki Messe München GmbH w organizowaniu targów i wystaw gwarancją perfekcyjnej organizacji i skutecznej promocji imprezy,
  • globalny marketing w oparciu o międzynarodową sieć przedstawicielstw.

Wstęp na targi Sport Source Europe jest bezpłatny. Warunkiem bezpłatnego wstępu jest dokonanie pre-rejestracji on-line na stronie www.sport-source-europe.com (targi wyłącznie dla specjalistów z branży). Zarejestrowani odwiedzający otrzymują od organizatora targów elektroniczny voucher, który na miejscu w Monachium należy wymienić na bezpłatną kartę wstępu.

Więcej informacji na temat najbliższej edycji targów Sport Source Europe’08 znajdą Państwo na stronie www.sport-source-europe.com.

 

Joanna Biernacka-Goworek
Project Manager
Biuro Targów Monachijskich w Polsce

 

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0