HomeRynek outdoor

Buff w Polsce

Firma MALAVI wzięła pod swoje skrzydła kolejną markę i została oficjalnym dystrybutorem produktów znanej hiszpańskiej firmy BUFF®. To kolejna marka w dystrybucyjnym portofolio firmy: RELAX, R2, MERENI oraz GABEL.

Już od czerwca w sklepach w całej Polsce, dostępna jest szeroka oferta produktów BUFF®.

Buff® to innowacyjny, użyteczny, wygodny, zabawny, multi-funkcjonalny element stroju, który w zależności od pogody chroni Cię przed wiatrem, zimnem lub prażącym słońcem.

Buff® jest kawałkiem mikrofibry, całkowicie bezszwowej, z której w łatwy sposób dzięki odpowiedniemu ułożeniu materiału, możesz zrobić czapkę, opaskę, maskę chroniącą od kurzu lub śniegu, bandankę, gumkę jak również wykorzystać na wiele innych sposobów, jakie tylko przyjdą ci do głowy, gdy tylko dostaniesz w swoje ręce ten niesamowity produkt.

Dzięki swej wielofunkcyjności, niewielkiej wadze i bardzo dobrym właściwościom materiału Buff® a można nosić o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych, a wykorzystanie go przy dowolnej aktywności daje komfort, wygodę i nieodparte poczucie wolności.

Buff® został stworzony poprzez proces odpowiedniego splotu włókna. Używa się 100% włókna poliestrowego zwanego Mikrofibrą. Pory na zewnętrznej warstwie tkaniny są tak małe, by chronić przed wodą i wiatrem, wewnętrzne są natomiast znacznie większe, aby zapewnić dobrą przepuszczalność. BUFF posiada antybakteryjne wykończenie na bazie jonów srebra Polygiene Active Odor Control, który ogranicza namnażanie się bakterii odpowiadających za przykry zapach. Jest tak utkany, że zachowuje elastyczność na boki, ale na długość pozostaje zawsze taki sam.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0