HomeNowości z rynku

Kolekcja Trailhead marki Keen

Przedstawiamy 3 reprezentantów kolekcji Trailhead KEEN’a przeznaczonej do wycieczek po górach, śniegach, mokradłach, piaskach, lasach, słowem buty na ekstremalne wyprawy, weekend poza miasto, jak również do świetne do miejskich spacerów.

  • Targhee II Mid

Niezawodny but trekkingowy, który sprawdzi się również na miejskich szlakach.

Keen, buty Targhee II MidKeen, buty Targhee II Mid

Targhee II Mid jest jak wysokiej klasy auto terenowe, idealny do górskich wycieczek, ale równie dobrze sprawdza się w miejskich warunkach.

Wyposażony w wodoodporną membranę KEEN.DRY™ Targhee II Mid sprawi, iż twoja stopa będzie zawsze sucha. Wypustki w podeszwie to pewna przyczepność na różnego rodzaju nawierzchni. System stabilizacyjny ESS to za każdym razem pewny i stabilny kontakt stopy z podłożem. Wersja podwyższona (Mid) zapewnia ochronę kostki, dzięki czemu nie musisz obawiać się o jej skręcenie. Model Tergee II Mid dostępny jest również w wydaniu przeznaczonym specjalnie dla kobiet.

Rozwiązania techniczne:

1. Oddychająca i wodoodporna membrana KEEN.DRY™
2. Wyjmowana anatomiczna wkładka
3. System „S3” absorbujący drgania, zabezpieczający piętę
4. Patent „Toe Protection” ochrona palca.
5. Niebrudząca podłoża podeszwa „NonMarking
6. Wewnętrzna część podeszwy wykonana z materiału EVA tłumi i amortyzuje drgania
7. System stabilizacji „ESS Shank”

Specyfikacja:

Waga: 482 gram
Górna część: skóra, parciana siateczka
Wnętrze: oddychająca i wodoodporna membrana KEEN.DRY™
Podeszwa: niebrudząca podłoża podeszwa „NonMarking”

Cena: 499,95 zł

  • Alaska Boot

Stworzony do zadań specjalnych.

Keen, buty AlaskaKeen, buty Alaska

Alaska Boot został zainspirowany miejscami, gdzie coroczne opady śniegu mierzone są w setkach centymetrów. Czy z dala od cywilizacji przedzierać się będziesz przez śnieżne zaspy, czy w mroźny zimowy dzień wybierzesz się po drewno na opał stworzony do zadań specjalnych Alaska Boot utrzyma twoje stopy w cieple. Jego wysoki, wykończony ręcznie pokaźnymi wstawkami ze skóry licowej trzon zapewni najlepsza izolację przed chłodem dzięki 400 gramowej ocieplinie KEEN.WARM.

Wkładka termiczna „KEEN Termal Heat Shiled Footbed” odbija ciepło stopy z powrotem do środka buta nie pozwalając wydostać mu się na zewnątrz, w trakcie gdy regulująca temperaturę podeszwa o podwójnej gęstości wbija się w warstwy śniegu zapewniając świetną trakcję nawet w największą niepogodę.

Rozwiązania techniczne:

KEEN.DRY™

KEEN.DRY™ to wodoodporna i oddychająca membrana która pozwala wilgoci wydostać się na zewnątrz buta, jednocześnie stanowi barierę dla wody z zewnątrz. Dzięki membranie KEEN.DRY™ stopa będzie sucha w niekorzystnych warunkach pogodowych.

KEEN.WARM™

KEEN.WARM™ to innowacyjny materiał używany do ocieplenia butów Keen. Do jego produkcji wykorzystywany jest między innymi bambus. Dzięki takiej izolacji stopa będzie utrzymywać ciepło na najcięższych warunkach.

KEEN.DCR

Dzięki technologii KEEN.DCR podeszwa w każdych warunkach utrzyma swoje właściwości trakcyjne. W zależności od temperatury jej struktura zmienia się i dostosowuje do warunków pogodowych. Czy jest to gorące lato czy wyjątkowo siarczysta zima, buty wyposażone w KEEN.DCR zawsze zapewnią doskonałą trakcję.

Specyfikacja:

Waga: 663 g
Ochrona palców: Patent Toe Protection
Górna część: skóra, wodoodporna oddychająca mambrana KEEN.DRY
Wkładka: anatomiczna wyjmowana wkładka antyodorowa
Wykończenie wewnętrzne: ocieplina KEEN.WARM
Podeszwa: „NonMarking” – niebrudząca podłoża
Dodatkowe systemy: KEEN.DCR

Cena: 599,95 zł

  • Shasta i Siskiyou Mid WP

Nowość na sezon jesień/zima 201011: wysokiej jakości but do lekkiego trekkingu bezkonkurencyjne podczas wycieczek poza miasto jak i na miejskich szlakach.

Keen, buty Shasta Mid WPKeen, buty Shasta Mid WP

Shasta Mid WP to nowość KEEN’A na jesień / zima 2010. Wersję „WP” buta zaopatrzono w wodoodporną i oddychającą membranę KEEN.DRY. Część wierzchnia buta wykonana jest ze skóry wysokiej jakości oraz oddychającej siateczki. But wyposażono w podeszwę o ostrym bieżniku zapewniającą świetną trakcję. Świetnie sprawdzają się podczas wycieczek poza miasto, ale również na miejskich szlakach. Wersja podwyższona Mid zapewnia ochronę kostki. Model dostępny również w wersji niskiej. Męskim odpowiednikiem Shasta jest but Siskiyou.

Rozwiązania techniczne:

1. Wodoodporna i oddychająca membrana KEEN.DRY
2. Górna część wykonana ze skóry oraz oddychającej tkaniny.
3. Ostra rzeźba podeszwy dla lepszej trakcji
4. Część środkowa podeszwy podwójnej gęstości
5. Niebrudząca podłoża podeszwa „Non Marking”
6. Dopasowany specjalnie do kształtu kobiecej stopy

Specyfikacja:

Waga: 413 gram
Górna część: skóra, syntetyczna siateczka
Wnętrze: tkanina pochłaniająca wilgoć
Podeszwa: „NonMarking” niebrudząca podłoża

Cena: 369,95 zł/399,95 zł

źródło: Keen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0